Naprawa Drukarek Gdańsk

4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Współpraca super - jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis sprzętu biurowego, zwłaszcza że do łatwych nie należała. Panowie w domu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali dokładnie i fachowo, do tego mieli bardzo atrakcyjny cennik. Jeszcze raz dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i będziemy polecać ich usługi każdemu w potrzebie."
Xero Serwis SK Sławomir Kucal
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa sprzętu biurowego przebiegła szybko, solidnie i skutecznie. Panowie w mieszkaniu byli jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennymi, fachowymi i rzetelnymi, dla których nie ma pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie."
AVARUS MAREK JEZIORSKI
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

AVARUS MAREK JEZIORSKI

Naprawa Drukarek Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam usługi, bo jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej przez tego wykonawcę naprawy sprzętu biurowego. Ci fachowcy bez problemu poradzili sobie z trudnym zadaniem, podczas gdy wcześniejsi wykonawcy nie dali sobie z nim rady. Jakość usługi była bardzo wysoka, a cena do zaakceptowania. Polecam gorąco wszystkim w potrzebie, telefon do kontaktu zapisuję, bo na pewno jeszcze wiele razy skorzystam z ich wsparcia."
Naprawa Urządzeń Biurowych Szulc Serwis Arkadiusz Szulc
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagła awaria drukarki okazała się sporym utrudnieniem? Na pewno zależy Ci, żeby jak najszybciej wróciła do dawnej sprawności, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zgłoś się do naszego serwisu urządzeń biurowych. Niezależnie od marki oraz modelu Twojego ...
Naszą pracą jest naprawa sprzętu biurowego w Elblągu i okolicach. Wiemy, jak wiele obecnie zależy od tego rodzaju urządzeń. Ułatwiają one nie tylko zawodową codzienność wielu osobom, również coraz śmielej zdobywają domową przestrzeń. Niestety, awaria
Wybrane zlecenia

Gdańsk
Drukarka brudzi papier po jednej stronie w niebieskie plamki. Konica Minolta magicolor4750 Na drukarce wyświetla się komunikat K. Ż. JEDN. TW. O. YMC

Gdańsk
Jaki byłby koszt nowej głowicy z wymianą do Brother MFC-J6920DW?

Szukam serwisu sprzętu biurowego firmy Canon

Żabianka, Subisława
Tak jak w temacie mam problem z urządzeniem firmy Canon. Mianowicie sprzęt nie reaguje na przyciski, nie można go wyłączyć... Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie ważne, żeby naprawa została wykonana w miarę szybko.

Czy są w pobliżu jacyś fachowcy od kserokopiarek Epson?

Gdańsk, Przytulna
Witam, moja kopiarka nie drukuje, ani nie kseruje, działa tylko skaner. Urządzenie wykazuje gotowość do pracy, nie wyświetla żadnego błędu. Po włączeniu kopii skaner normalnie pracuje, procentowy wskaźnik pamięci spada ze 100% na mniejszą wartość i dalej nic się nie dzieje. Kiedy mogę liczyć na pomoc jakiegoś serwisu?

Jaki jest czas naprawy drukarki atramentowej?

Gdańsk, Junony, Osowa
Witam serdecznie. Mam zagwostkę ze swoim dość nowoczesnym sprzętem znanej marki. Wczoraj, kiedy chciałam zacząć drukować dokumenty wyświetlił mi się komunikat, że urządzenie nie może połączyć się z komputerem. Jetseście w stanie w miare szybko mi z tym pomóc?

Jaka jest cena naprawy drukarki?

Gdańsk, Matarnia
Dzień dobry, kupiłem używaną drukarkę na Allegro i mam problem z wymianą tonera. Wyskoczył komunikat, że brakuje tonera czarnego, a więc poszedłem do sklepu i kupiłem, ale urządzenie zdaje się go nie widzieć. Proszę o jakieś wskazówki, bo nie wiem już, co mam robić, a tonery nie należały do tanich...

Jaki jest czas oczekiwania na serwis sprzętu biurowego Brother?

Ujeścisko, Warszawska
Dzień dobry. Interesuje mnie pierwszy możliwy termin naprawy urządzenia w moim gabinecie. Niestety, ale okazuje się, że nie widzi tuszu/tonera. Naprawy potrzebuję praktycznie natychmiast, bo używamy w biurze tej drukarki codziennie. Proszę o błyskawiczną reakcję doświadczonego fachowca.

Naprawa sprzętu biurowego potrzebna

Startowa, Gdańsk, Zaspa
Problem jak w temacie. Moje urządzenie jakiś czas temu straciło swoją gwarancję i teraz wystąpił taki problem, że się w ogóle nie włącza. Potrzebuję pilnie jakiegoś serwisu, który mógłby zobaczyć, co tam się wydarzyło.

Pilne! Naprawa drukarki atramentowej

Oliwa, Spacerowa
Witam serdecznie. Mam drukarkę, która ma już swoje lata i normalnie drukuje wszystkie pliki, ale nie chce wydrukować tych z Worda. Excela znowu drukuje bez problemu. Co może być przyczyną? Czy mógłby do mnie przyjechać jakiś fachowiec, który spojrzałby na ten problem?

Ile kosztuje serwis urządzenia wielofunkcyjnego Brother?

Gdańsk, Potokowa
Jestem użytkownikiem urządzenia wielofunkcyjnego i wykryłem taką usterkę, która polega na tym, że sprzęt nie pobiera papieru. Jaki jest koszt naprawy? Czym może być spowodowana awaria?

Usterka w drukarce laserowej Lexmark

Gdańsk, Kossaka, Wrzeszcz
Dzień dobry. Mamy w biurze prawie nową laserówkę i dzisiaj odkryłam, że urządzenie nie działa, mimo że zasobniki z tuszem są pełne. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu tej usterki. Czy można u was płacić kartą?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502