Naprawa Drukarek Gdańsk

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Serwis urządzeń biurowych w Elblągu jest przez nas świadczony w oparciu o jak najwyższe standardy usług. Popsuta drukarka każdej marki i w każdym wieku, kiedy już się znajdzie pod naszą opieką, będzie naprawiona szybko oraz skutecznie. Tak samo ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa sprzętu biurowego w Gdyni, którą oferujemy bez względu na jego wiek oraz markę, zawsze jest solidna i skuteczna. Podejmujemy się usuwania najcięższych awarii w kserokopiarkach, drukarkach oraz w każdym innym urządzeniu użytkowanym ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam serwisu sprzętu biurowego firmy Canon

2020-12-17 Żabianka, Subisława
Tak jak w temacie mam problem z urządzeniem firmy Canon. Mianowicie sprzęt nie reaguje na przyciski, nie można go wyłączyć... Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie ważne, żeby naprawa została wykonana w miarę szybko.

Czy są w pobliżu jacyś fachowcy od kserokopiarek Epson?

2020-11-01 Gdańsk, Przytulna
Witam, moja kopiarka nie drukuje, ani nie kseruje, działa tylko skaner. Urządzenie wykazuje gotowość do pracy, nie wyświetla żadnego błędu. Po włączeniu kopii skaner normalnie pracuje, procentowy wskaźnik pamięci spada ze 100% na mniejszą wartość i dalej nic się nie dzieje. Kiedy mogę liczyć na pomoc jakiegoś serwisu?

Jaki jest czas naprawy drukarki atramentowej?

2020-10-25 Gdańsk, Junony, Osowa
Witam serdecznie. Mam zagwostkę ze swoim dość nowoczesnym sprzętem znanej marki. Wczoraj, kiedy chciałam zacząć drukować dokumenty wyświetlił mi się komunikat, że urządzenie nie może połączyć się z komputerem. Jetseście w stanie w miare szybko mi z tym pomóc?

Jaka jest cena naprawy drukarki?

2020-10-21 Gdańsk, Matarnia
Dzień dobry, kupiłem używaną drukarkę na Allegro i mam problem z wymianą tonera. Wyskoczył komunikat, że brakuje tonera czarnego, a więc poszedłem do sklepu i kupiłem, ale urządzenie zdaje się go nie widzieć. Proszę o jakieś wskazówki, bo nie wiem już, co mam robić, a tonery nie należały do tanich...

Jaki jest czas oczekiwania na serwis sprzętu biurowego Brother?

2020-10-17 Ujeścisko, Warszawska
Dzień dobry. Interesuje mnie pierwszy możliwy termin naprawy urządzenia w moim gabinecie. Niestety, ale okazuje się, że nie widzi tuszu/tonera. Naprawy potrzebuję praktycznie natychmiast, bo używamy w biurze tej drukarki codziennie. Proszę o błyskawiczną reakcję doświadczonego fachowca.

Naprawa sprzętu biurowego potrzebna

2020-08-19 Startowa, Gdańsk, Zaspa
Problem jak w temacie. Moje urządzenie jakiś czas temu straciło swoją gwarancję i teraz wystąpił taki problem, że się w ogóle nie włącza. Potrzebuję pilnie jakiegoś serwisu, który mógłby zobaczyć, co tam się wydarzyło.

Pilne! Naprawa drukarki atramentowej

2020-08-11 Oliwa, Spacerowa
Witam serdecznie. Mam drukarkę, która ma już swoje lata i normalnie drukuje wszystkie pliki, ale nie chce wydrukować tych z Worda. Excela znowu drukuje bez problemu. Co może być przyczyną? Czy mógłby do mnie przyjechać jakiś fachowiec, który spojrzałby na ten problem?

Ile kosztuje serwis urządzenia wielofunkcyjnego Brother?

2020-07-12 Gdańsk, Potokowa
Jestem użytkownikiem urządzenia wielofunkcyjnego i wykryłem taką usterkę, która polega na tym, że sprzęt nie pobiera papieru. Jaki jest koszt naprawy? Czym może być spowodowana awaria?

Usterka w drukarce laserowej Lexmark

2020-07-08 Gdańsk, Kossaka, Wrzeszcz
Dzień dobry. Mamy w biurze prawie nową laserówkę i dzisiaj odkryłam, że urządzenie nie działa, mimo że zasobniki z tuszem są pełne. Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu tej usterki. Czy można u was płacić kartą?
732 080 502