Naprawa Drukarek Elbląg

4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Przez awarię urządzenia wezwaliśmy na pomoc ten serwis drukarki laserowej, który na miejscu był jeszcze tego samego dnia. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ceny mieli przystępne, do tego okazali się osobami miłymi i kulturalnymi. Ważne, że urządzenie już działa, a nasz portfel nie ucierpiał na wizycie fachowców. Polecamy."
AVARUS MAREK JEZIORSKI
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

AVARUS MAREK JEZIORSKI

Naprawa Drukarek Elbląg
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Rekomenduję tego specjalistę od naprawy drukarek za fachową obsługę oraz pełen profesjonalizm. Praca przebiegła estetycznie i bardzo dokładnie, a cena usługi była do zaakceptowania, chociaż mogła być nieco niższa. Polecam wszystkim moim znajomym i rodzinie za doskonałej jakości usługi. Numer telefonu do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość."
Naszą pracą jest naprawa sprzętu biurowego w Elblągu i okolicach. Wiemy, jak wiele obecnie zależy od tego rodzaju urządzeń. Ułatwiają one nie tylko zawodową codzienność wielu osobom, również coraz śmielej zdobywają domową przestrzeń. Niestety, awaria

Idea Nord Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Elbląg
W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na rzetelność i terminowość. Zdajemy sobie sprawę, że ważne jest również indywidualne podejście do każdego klienta oraz pozytywne nastawienie. Naszym pracownikom, niezaprzeczalnym liderom wśród ekspertów
Wybrane zlecenia

Drukarka atramentowa

Elbląg, Nowe Miasto, Giermków
Dzień dobry. Moje dziecko często używa drukarki do drukowania różnych rzeczy ze szkoły. Przez ostatni tydzień musiała całe dnie coś drukować, aż chyba przegrzło się urządzenie, że teraz podczas drukowania bardzo hałasuje. Potrzebuję na szybko serwis, który mógłby mi naprawić ten problem w urządzeniu drukującym. Czy jest taka możliwość?

Kserokopiarka Brother

Elbląg, Nowe Miasto, Rybacka
Witam serdecznie. Moja drukarka wyświetliła komunikat, żeby wymieć tusz na nowy. Jak zwykle kupiłam nowe tusze i zamontowałam je w w urządzeniu. Na urządzeniu pojawił się komunikat, że nie widzi tuszu/tonera. Wyjełam pojemniki i na nowo je zamontowalam, niestety komunikat nadal był. Co to może być?

Szukam specjalisty od drukarek laserowych Epson

Słoneczna, Śródmieście
Ten sprzęt używam już od kilku ładnych lat, nigdy mnie nie zawiodło, niestety, do dnia dzisiejszego. Obecnie drukarka nie chce się włączyć, nie reaguje na przyciski, chociaż widać, że działa, ponieważ, gdy podłączy się ją do uruchomionego komputera, to dioda się świeci.

Ile kosztuje naprawa ksero?

Elbląg
W pracy mamy kilka urządzeń do drukowania. Zawsze korzystałam z jednego i nie miałam problemu, aby cokolwiek wydrukować. Ostatnio była w urzadzeniu jakaś aktualizacja i teraz nie drukuje mi z progeamu Word. Informatyk jest właśnie na urlopie, dlatego poszukuje dobrego fachowca, który mógłby to naprawić.

Jaki czas oczekuje się na serwis do urządzenia wielofunkcyjnego?

Elbląg, Osiek
Moje urządzenie praktycznie się nie psuło. Teraz występuje taki problem, że nie pobiera papieru. Ogólnie jak włączy się drukowanie to słychać, że chce wciągnąć, ale chyba podajnik się zacina. Czy jesteście w stanie to naprawić?

Pilnie serwis do drukarki laserowej HP

Elbląg, Czerniakowska, Osiek
Jestem bardzo oszczędna i dlatego nie drukuje wydruków na kolorow tylko na czarno-biało. Moja drukarka ma taką opcję, że nawet jak nie ma tuszu kolorowego to drukuje na czarno. Ostatnio wystapił jakiś błąd w urzadzeniu i nie chce drukować nawet na czarno. Proszę o pomoc.

Jaki jest czas oczekiwania na serwis do sprzętu biurowego Konica Minolta?

Piechoty, Elbląg, Winnica
W moim mieszkaniu mam małą drukarkę, która jak do tej pory nie sprawiała problemów. Kilka dni temu wymieniłam tusze w tych urządzeniu i zrobiłam wszystko według instrukcji. Teraz jak coś drukuje to urządzenie zostawia pasek na wydruku. Czy można to jakoś naprawić, aby się tak nie działo?

Zobacz również inne usługi w mieście Elbląg

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502