Naprawa Drukarek Częstochowa

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa Drukarek w mieście Częstochowa.
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt serwisu sprzętu biurowego marki HP?

2021-02-14 Częstochowa, Św. Rocha
Witam. Interesuje mnie orientacyjna cena diagnostyki oraz naprawy mojej drukarki laserowej, zakupionej niedawno. Urządzenie po prostu nie łączy się z WiFi. Wiem, że nie jest to poważna usterka, ale nie satysfakcjonuje mnie użytkowanie tego urządzenia poprzez użycie kabla. Proszę o skuteczną pomoc.

Potrzebuję serwisu niszczarki Canon

2021-02-13 Częstochowa, Ostatni Grosz
Witam. Moje urządzenie w gabinecie niestety ostatnio płata nam figle. Wielokrotnie już zdarzyło mi się, że kiedy chciałam pozbyć się dokumentu, zamiast zamienić się w drobny mak, utkwił on w środku w całości. Po prostu papier jakby się zacina. Proszę o szybką reakcję i rozwiązanie mojego problemu.

Naprawa drukarki laserowej. Pilne!

2021-01-31 Częstochowa, Aleja Wolności
Dzień dobry. Potrzebuję błyskawicznego serwisu do niesprawnego urządzenia biurowego. Sprawa jest dość poważna, ponieważ sprzęt nie pobiera papieru, jednocześnie uniemożliwiając codzienne korzystanie z niego, co skutecznie paraliżuje pracę osób zatrudnionych w firmie. Proszę o natychmiastową reakcję!

Popsute ksero

2021-01-10 Stare Miasto
Dzień dobry. Kieruję się z zapytaniem odnośnie możłiwości serwisu urządzenia biurowego. Wsyzstkie funcje działają tak jak trzeba, tylko sprzęt nie chce skanować. Proszę o szybką naprawę.

Naprawa drukarki HP

2020-11-28 Raków, Częstochowa, Limanowskiego
Dzień dobry. Moja atramentówka chyba zaczęła się psuć. Nie wiem czy coś utkwiło w środku, czy inny jest powód, ale moje urządzenie bardzo głośno pracuje. Hałas przy drukowaniu jest naprawdę ogromny. Proszę, pomóżcie mi ujarzmić ten sprzęt.

Niesprawna drukarka atramentowa

2020-10-23 Częstochowa, Lisiniec, Dobrzyńska
Witam serdecznie. Ostatnio zmagam się z bardzo uciążliwym dla mnie problemem z źle pracującym urządzeniem biurowym. Dziennie drukuję około pięćdziesięciu różnych dokumentów, umów, faktur. Od jakiegoś czasu mój sprzęt zostawia pasek na wydruku. Jest to na grubość około centymetrowa czarna linia. Serdecznie proszę, by któryś z Waszych serwisantów pozbył się tej usterki!

Potrzebuję naprawić urządzenie wielofunkcyjne

2020-10-01 Częstochowa, Tysiąclecie, Kiedrzyńska
Posiadamy w firmie duży wolnostojący sprzęt biurowy do użytku wspólnego. Niestety, ale od pewnego czasu pracownicy zauważyli, że brudzi on wykonywane przez nich wydruki. W tak dużym przedsiębiorstwie takie uchybienia są niedopuszczalne. Dokumenty muszą być nieskazitelne. Proszę o syzbką pomoc doświadczonego technika.

Ile wyniesie naprawa sprzętu biurowego marki Konica Minolta?

2020-07-21 Olsztyńska, Częstochowa
Niestety, ale moje urządzenie ostatnio wariuje. Nie wiem dlaczego, ale nie drukuje dokumentów z Worda. Wszystkie inne pliki, zapisane w innych programach obsługuje. Proszę o pomoc.

Zobacz również inne usługi w mieście Częstochowa

732 080 502