Naprawa Drukarek Chorzów

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9
Liczba opinii: 58
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jakość usługi stała na najwyższym poziomie. Naprawa drukarki nie zajęła panom wiele czasu, a urządzenie śmiga jak nowe. Polecamy za szybkość, profesjonalizm, bardzo atrakcyjne ceny oraz znakomity kontakt z klientem od początku do końca trwania współpracy."

Grzegorz Janik- XEROPLEX

Naprawa Drukarek Chorzów
Od wielu już lat specjalizujemy się w skutecznych działaniach naprawczych związanych z drukarkami wszystkich marek, podobnie zresztą jak urządzeń wielofunkcyjnych oraz kserokopiarek. Każdy zgłaszający się do nas klient, może liczyć na nasze doświadczenie

Wałek Agnieszka zatuszuj.pl

Naprawa Drukarek Chorzów
Twoja drukarka zdecydowanie wolnej drukuje, faks nie chce odbierać wiadomości, a niszczarka coraz częściej się zacina? Pamiętaj, że ogromne znaczenie ma Twoja szybka reakcja, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej zdecyduj się na usługi serwisu Zatuszuj.pl. Nasze bogate
Wybrane zlecenia

Potrzebuje serwisu drukarki atramentowej Lexmark

Modrzewiowa, Chorzów
Dzień dobry, mam drukarkę atramentową. Dziś chcąc wydrukować ważne dokumenty okazało się, że nie drukuje. Sprawdziłam tusze i posiadają jeszcze atrament. CO może byc przyczyną awarii?

Naprawa sprzętu biurowego

Chorzów, Myśliwska
Nie wiem czemu ale sprzęt biurowy ulega awarii. Niestety nie możemy w obecnych czasach pozwolić sobie na wymianę na nowy sprzęt. Obecnie sprzet nie widzi tonera/tuszu. Restet ustawień nic nie podziałał. Byl wymieniany tusz ale na oryginalny. Może źle do podłączyliśy? W czym może tkwić problem?

Szukam serwsiu drukarek atramnetowych

Chorzów, Ptakowicka
Poszukuję serwisu urządzenia drukarki atramentowej w okolicy. Mam sprzęt, który nie włącza się. Z urządzenia korzystam do użytku domowego, ale potrzebuję żeby było sprawne. W jakim czasie może przyjechać fachowiec?

Awaria sprzętu biurowego Konica Minolta

Tarnogórska, Chorzów
Posiadam kilka sprzętów tej marki i potrzeba jest wymiany tuszów w drukarce, kserokopiarce. Sama nie potrafię tego zrobić bo obawiam się, że coś zepsuje albo nie tak podłącze i w firmie nie będę miała żdnego działającego sprzętu. Jaki będzie koszt wymiany tuszy i kiedy możecie przyjechać?

Jaka cena naprawy niszczarki Lexmark?

Chorzów, Bukowa
Witam. Coś ostatnio dzieje się z niszczarką. Od kilku dni nie niszczy papieru, a się zacina i siłą trzeba wyciągnąć ten papier. Nie wiem czy może ostrza są tempe bądź coś nie tak z elektryką w środku. Czy zajmujecie naprawami takiego drobnego sprzętu? Mogę go dowieźć w każdej chwili.

Serwis drukarki Epson

Pszczyńska, Chorzów
W swojej firmie posiadam kilka drukarek. Dziś rano jedna z pracownic zauważyła, że jedna drukarka nie chce się połączyć z komputerem. Sprawdzaliśmy okabloanie oraz wszelkie ustawienia drukarki ale nic nie pomogło. Dlatego poszukuję teraz kogoś, kto mógłby przyjechać i naprawić taki sprzęt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502