Naprawa Drukarek Bydgoszcz

Omikron Jarosław Szyffer
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Omikron Jarosław Szyffer

Naprawa Drukarek Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zadbaj o swoją drukarkę, niszczarkę lub faks z serwisem sprzętu biurowego Omikron. Nieustannie uzupełniamy naszą wiedzę o nowe rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie naprawiać z powodzeniem, sprzęty większości marek dostępnych na rynku.  ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502

Korprint Adam Grzelak

Naprawa Drukarek Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Serwis komputerowy Korprint w Bydgoszczy tworzą fachowcy, którzy znają się na swojej pracy i wykonują ją tak, by zadowolić każdego klienta. Dzięki rozległemu magazynowi części zamiennych i dużej wiedzy jesteśmy w stanie naprawiać laptopy i komputery
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt naprawy drukarki laserowej?

2021-02-11 Wojska Polskiego, Wzgórze Wolności
Serdecznie proszę o przedstawienie mi orientacyjnej ceny serwisu mojego urządzenia biurowego, które, jak się okazało nie widzi tuszu/tonera. Nie ukrywam, że zależy mi na tanim, lecz dosć sprawnym wykonaniu. Czy to możliwe?

Naprawa drukarki atramentowej Konica Minolta w pobliżu

2021-02-11 Bydgoszcz, Pogodno
Dzień dobry Państwu. Proszę o jak najszybszą diagnozę oraz serwis mojego urządzenia biurowego, z którego od wczoraj niestety zupełnie nie da się korzystać, ponieważ nie pobiera papieru!

Jaki jest przybliżony czas naprawy sprzętu biurowego Epson?

2021-02-08 Bydgoszcz, Fordon, Golloba
Nie wiem co się stało, bo nie znam się na sprzęcie, ale moja drukarka całkowicie przestała mnie słuchać, zwyczajnie nie reaguje na żadne przyciski. Włączałam ją i wyłączałam, a także odłączałam od prądu, ale nic to nie dało. Serdecznie proszę o pomoc fachowca.

Szukam fachowca do naprawy drukarki Canon

2020-11-09 Bydgoszcz, Nad Torem, Czyżkówko
Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć, kiedy macie Państwo pierwszy wolny termin, by móc podejchać i sprawdzić co jest nie tak z moim urządzeniem laserowym. Niestety, ale od wczoraj wcale nie reaguje - nie działa. Będę wdzięczna za szybką reakcję fachowca na moją prośbę.

Naprawa sprzętu biurowego

2020-09-25 Bydgoszcz, Chemiczna
Witam serdecznie. Mam problem z nie w pełni sprawnym urządzeniem znanej marki. Moja drukarka od jakiegoś czasu zostawia pasek na wydruku. Początkowo był on ledwo widoczny i bardzo cienki, ale teraz jest coraz wyraźniejszy i grubszy. Nie jestem w stanie już jej używać. Proszę o szybką wizytę fachowca.

Ile wyniesie naprawa kserokopiarki Canon?

2020-09-18 Stawowa, Błonia, Bydgoszcz
Witam. Moje ksero ostatnio bardzo działa mi na nerwy! Przy każdorazowym użyciu strasznie skrzypi, bardzo głośno pracuje. Nigdy nie było z tym problemu. Coś musiało się popsuć. Pomóżcie.

Naprawa drukarki atramentowej w okolicy

2020-07-22 Kruszwicka
Dzień dobry. Potrzebuję naprawdę pilnej pomocy, ponieważ nasze urządzenie nie drukuje dokumentów z Worda. Bardzo mi zależy, bo mój syn potrzebuje tego sprzętu do nauki w domu. Proszę o szybką reakcję!

Nie działa urządzenie wielofunkcyjne marki Canon

2020-07-22 Skorupki, Szwederowo, Bydgoszcz
Dzień dobry. Mój sprzęt zaczął szwankować. Nie wiem czemu, ale nagle zaczął bardzo głośno pracować. Czy ktoś od Was byłby w stanie w najbliższym czasie podjechać i zobaczyć co się dzieje?
732 080 502