Naprawa Drukarek Bydgoszcz

Omikron Jarosław Szyffer
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły

Omikron Jarosław Szyffer

Naprawa Drukarek Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wydruki z drukarki były nieczytelne, dlatego postanowiliśmy wezwać na pomoc specjalistę od naprawy drukarki laserowej. Pan od razu podał przyczynę takiego stanu rzeczy i jeszcze tego samego dnia rozwiązał problem z naszym urządzeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy i na pewno w przyszłości będziemy korzystać z jego kompleksowego wsparcia, jeśli tylko będzie taka potrzeba."
Korprint Adam Grzelak
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły

Korprint Adam Grzelak

Naprawa Drukarek Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa drukarki przebiegła sumiennie i odpowiedzialnie, a pan okazał się godnym zaufania i polecenia fachowcem. Pracę wykonał starannie i dokładnie, dzięki czemu drukarka działa nawet lepiej niż przed interwencją. Warto dodać, że usługa w całości wykonana została w mieszkaniu."

PHU-Biurotechnik S.C.

Naprawa Drukarek Bydgoszcz
Na co dzień korzystamy z wielu urządzeń cyfrowych nie zastanawiając się nawet nad tym, jak bardzo potrafią być skomplikowane. Dopiero gdy ulegną awarii uświadamiamy sobie, że potrzebujemy fachowca do naprawy drukarki, kserokopiarki lub faksu. Biurotechnik to szybkie
Wybrane zlecenia

Bydgoszcz
Dzień dobry. Posiam Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 200 M276nw, problem polega na bardzo mocnym brudzeniu na czarno kartki podczas wydruku. Problem prawdopodobnie zaczął się po zakleszczeniu kartki w drukarce. Jacek

Jaki jest koszt naprawy drukarki laserowej?

Wojska Polskiego, Wzgórze Wolności
Serdecznie proszę o przedstawienie mi orientacyjnej ceny serwisu mojego urządzenia biurowego, które, jak się okazało nie widzi tuszu/tonera. Nie ukrywam, że zależy mi na tanim, lecz dosć sprawnym wykonaniu. Czy to możliwe?

Naprawa drukarki atramentowej Konica Minolta w pobliżu

Bydgoszcz, Pogodno
Dzień dobry Państwu. Proszę o jak najszybszą diagnozę oraz serwis mojego urządzenia biurowego, z którego od wczoraj niestety zupełnie nie da się korzystać, ponieważ nie pobiera papieru!

Jaki jest przybliżony czas naprawy sprzętu biurowego Epson?

Bydgoszcz, Fordon, Golloba
Nie wiem co się stało, bo nie znam się na sprzęcie, ale moja drukarka całkowicie przestała mnie słuchać, zwyczajnie nie reaguje na żadne przyciski. Włączałam ją i wyłączałam, a także odłączałam od prądu, ale nic to nie dało. Serdecznie proszę o pomoc fachowca.

Szukam fachowca do naprawy drukarki Canon

Bydgoszcz, Nad Torem, Czyżkówko
Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć, kiedy macie Państwo pierwszy wolny termin, by móc podejchać i sprawdzić co jest nie tak z moim urządzeniem laserowym. Niestety, ale od wczoraj wcale nie reaguje - nie działa. Będę wdzięczna za szybką reakcję fachowca na moją prośbę.

Naprawa sprzętu biurowego

Bydgoszcz, Chemiczna
Witam serdecznie. Mam problem z nie w pełni sprawnym urządzeniem znanej marki. Moja drukarka od jakiegoś czasu zostawia pasek na wydruku. Początkowo był on ledwo widoczny i bardzo cienki, ale teraz jest coraz wyraźniejszy i grubszy. Nie jestem w stanie już jej używać. Proszę o szybką wizytę fachowca.

Ile wyniesie naprawa kserokopiarki Canon?

Stawowa, Błonia, Bydgoszcz
Witam. Moje ksero ostatnio bardzo działa mi na nerwy! Przy każdorazowym użyciu strasznie skrzypi, bardzo głośno pracuje. Nigdy nie było z tym problemu. Coś musiało się popsuć. Pomóżcie.

Naprawa drukarki atramentowej w okolicy

Kruszwicka
Dzień dobry. Potrzebuję naprawdę pilnej pomocy, ponieważ nasze urządzenie nie drukuje dokumentów z Worda. Bardzo mi zależy, bo mój syn potrzebuje tego sprzętu do nauki w domu. Proszę o szybką reakcję!

Nie działa urządzenie wielofunkcyjne marki Canon

Skorupki, Szwederowo, Bydgoszcz
Dzień dobry. Mój sprzęt zaczął szwankować. Nie wiem czemu, ale nagle zaczął bardzo głośno pracować. Czy ktoś od Was byłby w stanie w najbliższym czasie podjechać i zobaczyć co się dzieje?

Zobacz również inne usługi w mieście Bydgoszcz

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502