Naprawa Drukarek Bielsko-Biała

Recent Andrii Danchenko

Naprawa Drukarek Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Naprawa KomputerówJeśli przydarzyła się Ci awaria komputera w Bielsku – Białej, po prostu skontaktuj się z nami i pozwól, że skutecznie się zajmiemy Twoim problemem. Nie ważne jak stary jest twój laptop lub komputer stacjonarny, poradzimy sobie
Wybrane zlecenia

Fachowiec do drukarki atramentowej

Bielsko-Biała, Babiogórska
Dzień dobry, czy możecie polecić jakiegoś specjalistę? Sprzęt jest marki Konica Minolta, do tej pory służył bardzo dobrze, ale ostatnio dotknęła go jakaś awaria i od paru dni nie łączy się z siecią wifi. Jest to dla nas ważne bo nikt nie jest podłączony przewodowo do niej a to jedyna w biurze.

Potrzebna naprawa drukarki

Bielsko-Biała, Aleksandrowice, Komandroska
Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć czy można do was na serwis podrzucić takie urządzonko? Mam z nim pewien problem bo coś jest nie tak z jego przyciskami. Na żaden z nich drukarka w ogóle nie reaguje i nie mam za bardzo możliwości jej obsługiwać teraz bo nie mogę nawet włączyć.

Serwis drukarki atramentowej Epson na jutro

Leszczyny, Bielsko-Biała, Łagodna
Witam, potrzebuję fachowca, który mógłby podjechać i zobaczyć czy jest w stanie naprawić moje urządzenie. Chciałem dzisiaj wydrukować pare rzeczy ale ona w ogóle nie reaguje i nie chce drukować.

Serwis drukarki

Bytom, Celna
Mam kłopot z moim urządzeniem sprzętem. Posiada skaner ale niestety odmawia skanowania od kilku dni. Niby to światełko przechodzi, coś się ładuje ale finalnie nie potrafi wrzucić tego do pliku na komputer.

Jaki jest czas naprawy urządzenia wielofunkcyjnego?

Bielsko-Biała, Przedmieście, Cieszyńska
Dzień dobry, mam wielofunkcyjną drukarkę jednej ze znanych firm. Myślałem że skończył mi się tusz bo od paru dni nie dodrukowuje niektórych rzeczy i jest czasem wyblakły na kartce, ale zakupiłem nowe i wygląda na to jakby w ogóle ich nie widział. Czy moglibyście ją sprawdzić?

Wadliwy sprzęt biurowy

Bielsko-Biała, Aleksandrowice, Komandroska
Poszukuję serwisanta, który podjechałby do nas do biura i sprawdził z jakiego powodu nasze skanery bardzo głośno pracują. Jest to dość dziwne bo mamy trzy takie same egzemplarze i każdy zachowuje się tak samo niezależnie od siebie.

Potrzebuję serwisu sprzętu biurowego Lexmark

Bielsko-Biała, Wapienica, Alabastrowa
Czy mogliby Pańśtwo sprawdzić co się dzieje z moim urządzeniem wielofunkcyjnym? Z jakiegoś powodu nie mogę się nim połączyć z moim komputerem. Oba są w tej samej sieci, z telefonu wszystko działa i nawet próbując postępować zgodnie z jakimś poradnikiem z internetu nie udało mi się tego wykonać.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502