Naprawa Drukarek Białystok

Biuro Serwis Paweł Kujawski
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, do tego szybki dojazd. Mieliśmy problem z tonerem i zacinającym się papierem podczas drukowania, a panowie z serwisu drukarki atramentowej szybko postawili diagnozę i błyskawicznie zajęli się naprawą urządzenia, które teraz śmiga jak nowe. Warto wspomnieć o cenie z dojazdem, która była bardzo przystępna. Polecamy gorąco, numer telefonu już zapisaliśmy i będziemy polecać tych wykonawców rodzinie i znajomym."
AVARUS MAREK JEZIORSKI
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

AVARUS MAREK JEZIORSKI

Naprawa Drukarek Białystok
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis drukarki doskonale poradził sobie z udrożnieniem głowic drukujących w moim urządzeniu. Praca wykonana została poprawnie, a cena usługi nie była wygórowana. Jestem w 100% zadowolony z efektu i od tej pory będę korzystał wyłącznie z jego wsparcia. Warto dodać, że usługa wykonana została w domu. "
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Białystok
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis sprzętu biurowego z pracy wywiązał się bardzo dobrze. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić - profesjonalizm widać było niemal na każdym etapie pracy, ponadto panowie byli uprzejmi i życzliwi. Polecamy serdecznie wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy."
COPY-TECH FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJCIECH GROMAK
4.5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z naprawą drukarki atramentowej panowie poradzili sobie rewelacyjnie. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali w ciągu niecałej godziny, do tego cena była naprawdę atrakcyjna. Polecamy serdecznie każdemu w potrzebie, bo lepszego serwisu w okolicy nie znajdziecie."

Idea Nord Sp. z o.o.

Naprawa Drukarek Białystok
W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na rzetelność i terminowość. Zdajemy sobie sprawę, że ważne jest również indywidualne podejście do każdego klienta oraz pozytywne nastawienie. Naszym pracownikom, niezaprzeczalnym liderom wśród ekspertów
Wybrane zlecenia

Białystok
Drukarka HP 3525 nie drukuje na czarno, tylko kolor.

Drukarka atramentowa

Białystok, Dojlidy
Witam. Od tygodnia moje urządzenie drukujące nie pobiera papieru albo wciąga kilka kartek na raz i wtedy się blokuje. Mam już dosyć tego urządzenia będę wdzięczna za pomoc w naprawie.

Potrzebuję serwis do sprzętu biurowego

Białystok, Wygoda, Wyspiańskiego
Witam serdecznie. Miałam zmieniany komputer i teraz moje drukarka nie chce się łączyć z WiFi. Myśle, że wystarczy tylko konfiguracja, ale ja sama nie jestem w stanie sobie pomóc. Czy moglibyście mi naprawić ten problem?

Potrzebuję serwis drukarki Epson

Białystok, Gajowa, Dziesięciny
Mam urządzenie kserujące, które zawsze było połączone z komputerem poprzez USB ma teraz problem i nie chce się łączyć. Wyłączyłam kabel od urządzeń i podłączyłam na nowo, ale takie sposoby już nie pomagają. Byłabym wdzięczna, gdyby mógł od Was fachowiec mi pomóc.

W okolicy szukam serwisu do sprzętu biurowego Brother

Białystok, Krzyżowa
Dzień dobry. Nie działa mi drukarka laserowa, w której ostatnio zainstalowałam nowe tonery. Dodatkowo pokazuje się błąd połączenia drukarki z komputerem. Proszę o pilną pomoc.Pozdrawiam.

Szukam fachowca do naprawy sprzętu Lexmark

Piaski, Białystok, Wesoła
Piszę do Was z zapyraniem odnośnie drukowania. Ostatnio pojawił mi się komuniat, że moje urządzenie nie wydrukuje mi dokumentu z Worda. Wcześniej nie pojawiały się takie sytuacje. Proszę o pomoc.

Jaka jest cena za naprawę drukarki atramentowej?

Białystok, Wincentego Witosa, Słoneczny Stok
Często muszę drukować formularze dla księgowej. Ostatnio zauważyłem, że drukarka brudzi wydruki. Zrobiłem coś takiego w ustawieniach jak czyszczenie głowic i wyrównanie pojemników z tuszem, ale nie ma róźnivy, dalej brudzi. Prosze o kontakt. Pozdrawiam Serdecznie.

Naprawa drukarki Canon

Białystok, Starosielce
Witam. Mam urządzenie do drukowania, gdzie jest z panelem dotykowym. Rozchodzi się o to, że ten sprzęt nie reaguje na przyciski. Mam wiele rzeczy do drukowania, a stoję w miejscu. Pilnie potrzebuję naprawy mojego urządzenia biurowego. Proszę o kontakt zwrotny, czy w ogóle jest sens naprawiać.

Pilnie chcę naprawić ksero Brother

Zawady, Białystok
Podczas drukowania, czy skanowania moje urządzenie bardzo głośno hałasuje. Dzieje się tak od kilku dni. Wydaje mi się, że coś się zablokowało i dlatego tak się dzieje. Czy moglibyście mi pomóc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502