Naprawa Drukarek Białystok

Biuro Serwis Paweł Kujawski
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
02.02.2021 Dojlidy
"Pełen profesjonalizm, świetny kontakt, do tego szybki dojazd. Mieliśmy problem z tonerem i zacinającym się papierem podczas drukowania, a panowie z serwisu drukarki atramentowej szybko postawili diagnozę i błyskawicznie zajęli się naprawą urządzenia, które teraz śmiga jak nowe. Warto wspomnieć o cenie z dojazdem, która była bardzo przystępna. Polecamy gorąco, numer telefonu już zapisaliśmy i będziemy polecać tych wykonawców rodzinie i znajomym."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły

"KWANT" SP. Z O.O.

Naprawa Drukarek Białystok
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
28.03.2021 Białostoczek
"Ten serwis sprzętu biurowego z pracy wywiązał się bardzo dobrze. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić - profesjonalizm widać było niemal na każdym etapie pracy, ponadto panowie byli uprzejmi i życzliwi. Polecamy serdecznie wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
COPY-TECH FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WOJCIECH GROMAK
4.4
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
01.02.2021 Bacieczki, Białystok
"Z naprawą drukarki atramentowej panowie poradzili sobie rewelacyjnie. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali w ciągu niecałej godziny, do tego cena była naprawdę atrakcyjna. Polecamy serdecznie każdemu w potrzebie, bo lepszego serwisu w okolicy nie znajdziecie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Drukarka atramentowa

2021-01-26 Białystok, Dojlidy
Witam. Od tygodnia moje urządzenie drukujące nie pobiera papieru albo wciąga kilka kartek na raz i wtedy się blokuje. Mam już dosyć tego urządzenia będę wdzięczna za pomoc w naprawie.

Potrzebuję serwis do sprzętu biurowego

2020-12-29 Białystok, Wygoda, Wyspiańskiego
Witam serdecznie. Miałam zmieniany komputer i teraz moje drukarka nie chce się łączyć z WiFi. Myśle, że wystarczy tylko konfiguracja, ale ja sama nie jestem w stanie sobie pomóc. Czy moglibyście mi naprawić ten problem?

Potrzebuję serwis drukarki Epson

2020-12-25 Białystok, Gajowa, Dziesięciny
Mam urządzenie kserujące, które zawsze było połączone z komputerem poprzez USB ma teraz problem i nie chce się łączyć. Wyłączyłam kabel od urządzeń i podłączyłam na nowo, ale takie sposoby już nie pomagają. Byłabym wdzięczna, gdyby mógł od Was fachowiec mi pomóc.

W okolicy szukam serwisu do sprzętu biurowego Brother

2020-12-06 Białystok, Krzyżowa
Dzień dobry. Nie działa mi drukarka laserowa, w której ostatnio zainstalowałam nowe tonery. Dodatkowo pokazuje się błąd połączenia drukarki z komputerem. Proszę o pilną pomoc.Pozdrawiam.

Szukam fachowca do naprawy sprzętu Lexmark

2020-12-03 Piaski, Białystok, Wesoła
Piszę do Was z zapyraniem odnośnie drukowania. Ostatnio pojawił mi się komuniat, że moje urządzenie nie wydrukuje mi dokumentu z Worda. Wcześniej nie pojawiały się takie sytuacje. Proszę o pomoc.

Jaka jest cena za naprawę drukarki atramentowej?

2020-10-29 Białystok, Wincentego Witosa, Słoneczny Stok
Często muszę drukować formularze dla księgowej. Ostatnio zauważyłem, że drukarka brudzi wydruki. Zrobiłem coś takiego w ustawieniach jak czyszczenie głowic i wyrównanie pojemników z tuszem, ale nie ma róźnivy, dalej brudzi. Prosze o kontakt. Pozdrawiam Serdecznie.

Naprawa drukarki Canon

2020-10-29 Białystok, Starosielce
Witam. Mam urządzenie do drukowania, gdzie jest z panelem dotykowym. Rozchodzi się o to, że ten sprzęt nie reaguje na przyciski. Mam wiele rzeczy do drukowania, a stoję w miejscu. Pilnie potrzebuję naprawy mojego urządzenia biurowego. Proszę o kontakt zwrotny, czy w ogóle jest sens naprawiać.

Pilnie chcę naprawić ksero Brother

2020-08-31 Zawady, Białystok
Podczas drukowania, czy skanowania moje urządzenie bardzo głośno hałasuje. Dzieje się tak od kilku dni. Wydaje mi się, że coś się zablokowało i dlatego tak się dzieje. Czy moglibyście mi pomóc?
732 080 502