Naprawa Domofonów Zielona Góra

Serwis Hydrauliczny Edi Edward Marciniak
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Awaryjność domowej hydrauliki nie jest niczym nadzwyczajnym. Jeśli spłuczka nie działa lub spod wanny wypływa woda, nie czekaj i wezwij sprawdzony serwis hydrauliczny. Odpowietrzanie grzejników, wymiana zaworów czy biały montaż to usługi, ...
Serwis Elektryczny W-Elektro Grzegorz Szmagliński
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nic tylko bić oklaski tak wspaniałym fachowcą jak Ci z tego serwisu. Nie ma słów, żebym mógł ocenić moje zadowolenie z tego serwisu, Panowie dosłownie na medal złoty zasługują. Gdzie teraz szukać takich fachowców to ja nie wiem. Ci mi chyba spadli z nieba. Naprawa dotyczyła klawiatury mojego domofonu, gdyż prawdopodonie zepsuł się ze starości. Serwis zdecydowanie godny polecenia i wart skorzystania. "
Serwis będzie dostępny od dnia 02.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Novumer System Roman Zaleski
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jeśli ktoś to będzie czytał to ja zdecydowanie polecam ten serwis do którego pisze opinię. Miałem przepalony kabel w moim domu i w wyniku tego przestał dzałać mój domofon. Jestem więcej niż zadowlony z naprawy, dlatego pozwoliłem sobie tutaj napisać tą pozywtyną opinię. Polecam!"
Wybrane zlecenia

Montaż domofonu

2021-09-20 Zacisze, Zielona Góra
Czy macie Państwo dostępnego serwisanta, który mógłby podjąć się instalacji nowego domofonu w domku jednorodzinnym? Czy zajmujecie się jedynie naprawą i konserwacją sprzętów? Interesuje mnie możliwie najszybszy termin realizacji. Muszę to załatwić od zaraz!

Niezbędny fachowiec do naprawy klawiatury w domofonie w bloku

2021-08-25 Robotnicze
Niestety, ale guziki w domofonie zaczęły mi szwankować. Akurat najważniejszy przycisk mi nie załącza, ten, który odpowiada za wpuszczanie do budynku. Raz działa, a innym razem, nawet kiedy bardzo mocno go naciskam to nie łapie i muszę wychodzić do furtki, by kogoś wpuścić. Pomożecie mi w tym problemie?

Potrzebna firma od naprawy domofonu, który nie otwiera drzwi w bloku

2021-08-13 Aquarium, Zielona Góra
Dzień dobry. Mam już dość problemów z domofonem w Naszym wieżowcu! Ile razy ktoś próbuje dodzwonić się do mojego mieszkania, tyle razy jest to niemożliwe, bo sprzęt źle łączy. Pomożecie?

Ile kosztuje konserwacja domofonu?

2021-07-02 Źródlane
Co jaki czas powinno wykonywać się przegląd domofonu? Mój ma już swoje lata, a jeszcze nigdy nikt go nie oglądał. Od jakiegoś czasu zauważam pogorszenie jakości prowadzonych za jego pośrednictwem rozmów. Mogę liczyć na wizytę elektryka w swoim domu?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502