Naprawa Domofonów Zabrze

Usługi Elektryczne Adam Więckowski
4.6
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W naszym domofonie popsuła się słuchawka, przez co, pewnie robi on zwarcie. Po wymianie uszkodzonej części wszytsko wróciło do normy. Moje zadowolenie nie zna granic. Fachowiec podszedł do zadania bardzo odpowiedzialnie, przez co, można powiedzieć, że nie pierwszy raz wykonuje taką naprawę w swojej karierze. takich ludzi brakuje na naszym osiedlu, a Państwa firma jest najlepsza."
Grzybowice
Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

Fachowiec do wymiany sluchawki domofonu

2021-09-22 Helenka
Szukam z mężem od klku dni dobrego specjalisty do całkowitej wymiany słuchawki w domofonie. Już próbowaliśmy sami to zrobić, ale coś nam nie wychodzi.Czy w ogóle jest sens wymieniać tylko samą słuchawkę? Jaki może być koszt takiej usługi?

Szukam firmy do naprawy zasilacza w domofonie

2021-09-15 Osiedle Kopernika
Mieszkam w domu i przed bramą weściową mamy taki a'la domofon, który pokazuje kto stoi przed wejściem. Niestety coś zaczęło się zacinać, że obraz jest taki rozmazany. Czy Państwo zajmują się takimi rzeczami? Jakie są koszty?

Ile kosztuje naprawa domofonu, który się nie otwiera?

2021-08-17 Mikulczyce
Dzień dobry. Potrzebuje pilnie mechanika do naprawienia domofonu, który od kilku dni mnie irytuje. Są dni, że nic się z nim nie dzieje, ale dziś to w ogóle nie otwiera drzwi. Musiałam zejść do kuriera na dół bo nie mogłam go wpuścić. Czy mogłabym liczyć na Państwa pomoc w tej sprawie? Chciałabym mieć to naprawione w tym tygodniu. Proszę o kontakt.

Jaka jest cena za konserwację domofonu?

2021-07-26 Zaborze, Zabrze
Witam. Interesuje mnie cena za konserwację i przegląd mojego domofonu. Mieszkam już w bloku pięć lat i w końcu czas nadszedł na sprawdzenie mojego domofonu, czy wszystko działa jak należy. Czy w ogóle Państwo wykonują takie usługi? Jakie są ewentualne koszty za coś takiego?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502