Naprawa Domofonów Włocławek

Usługi Elektryczne Piotr Sadowski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Aleź jestem zadowolona z usług tych Państwa z tej firmy. Niesamowicie poważne podejscie do sprawy. Szybkie oględziny i odnalezienie źródła problemu. Okazło się, że słuchawka robiła zwarcie i prąd nie dochodził do centralnego sterowania domofonem. Polecam usługi Pana z tego serwisu, jeśli ktoś się waha. "
Wybrane zlecenia

Niezbędna konserwacja słuchawki domofonu

2021-09-18 Zachód Przemysłowy, Włocławek
Wiem, że co jakiś czas powinno wykonywać się przegląd oraz konserwację posiadanych w mieszkaniu sprzętów. Wydaje mi się, że to najlepszy moment, ponieważ mój domofon chyba zaczyna nie domagać. Bardzo źle słyszę dzwoniących gości. Dźwięk przerywa. Czy możecie coś z tym zrobić?

Potrzebna firma od naprawy słuchawki domofonu

2021-08-20 Michelin, Włocławek
Mam dość poważny problem z moim domofonem z funkcją wideo. Nie wiem jak to się stało, ale odpadła mi słuchawka. Pewnie któryś z domowników musiał zbyt mocno za nią pociągnąć. Najpierw wisiała na cienkim kabelku, a teraz już jest całkowicie nie do użytku. Bardzo proszę o pomoc.

Ile kosztuje naprawa klawiatury w domofonie?

2021-08-16 Wschód Mieszkaniowy, Włocławek
Chciałabym zaprosić do swojego domu, któregoś z Waszych fachowców od domofonów, w celu sprawdzenia źródła problemu w moim sprzęcie. Z dnia na dzień guziki przestały działać, zupełnie nie reagują. Może dostała się tam woda? Czy ktoś od Was mógłby to zweryfikować?

Jaka jest cena serwisu domofonu?

2021-07-22 Wschód Przemysłowy
Mam to urządzenie od kilku dobrych lat, bo od momentu wprowadzenia się do obecnego mieszkania nie było potrzeby wymiany domofonu na nową sztukę, ponieważ przez cały ten czas sprawował się bez zarzutu. Do dzisiaj, obecnie nie działa. Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502