Naprawa Domofonów Wejherowo

Zakład Usług Elektrycznych Elektrotechnika Jacek Szala
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Mieszkam sama i miałam naprawdę dość poważną, w moich oczach, awarię domofonu. Niestety nie działała słuchawka i w ogóle nie słyszałam co ludzie po drugiej stronie do mnie mówią. Jednak serwis domofonów szybko przyjechał i od ręki pozbył się problemu. Naprawdę polecam tych fachowców!"
Usługi Elektryczne Adam Hebel
4.4
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wraz z pracownikami naszej firmy jestem bardzo zadwolona z usług tego fachowca oraz ogólnie z obsuługi tego serwisu. Bardzo sympatyczni ludzie, odrazu zdecydowali się nam pomóc, chociaż sprawa nie należała do prostych, gdyż mieliśmy uszkodzony przedwód. Ceny są niewygurowane, także zdecydowanie polecam ja i moja załoga!"
Serwis Elektryczny JJ Elektro Jarosław Joskowski
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Fachowe, solidne i godne polecenia usługi elektryczne zapewni Ci ten serwis elektryczny. To rodzinna firma z kilkuletnim doświadczeniem i dużym bagażem wiedzy technicznej o tym, jak rozwiązywać elektryczne usterki i tworzyć funkcjonalne instalacje elektryczne. ...
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Instalacja domofonu - na kiedy?

2021-07-18 Śmiechowo Północ
Chciałbym zamontować nowy domofon w moim domku jednorodzinnym. Teraz pytanie do państwa - kiedy byłoby to możliwe? Nie ukrywam, im szybciej tym lepiej oczywiście. Ale jeśli cena będzie fajna, to mogę i trochę dłużej poczekać. Liczę i czekam niecierpliwie na pozytywne wieści.

Potrzebny serwis domofonu w bloku

2021-07-16 Śródmieście
Kiedy mógłbym liczyć na pomoc fachowca z państwa strony. Do naprawy mam domofon, a dokładnie wideofon. Czy takie urządzenia też serwisujecie? Popsuł się wyświetlacz, obraz sjest niewyraźny, bardzo zamazany, praktycznie nic na nim nie widać.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502