Naprawa Domofonów Warszawa

Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W naszej firmie był straszny kłopot z wybijaniem bezpieczników. Długo nie mogliśmy dojść do tego co powoduje te problemy, ale elektryk dał nam znać że to coś z domofonem w jednym z przejść. Wezwaliśmy fachowca, który stwierdził na miejscu że będzie potrzebna naprawa słuchawki, ponieważ to ona wini. Gdy już wszystko naprawił problem zniknął także jesteśmy bardzo wdzięczni."
Praga-Południe, Warszawa
Usługi Elektryczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wybryki naszych dzieci trochę nas kosztowały. Przede wszystkim nerwów, bo podczas zabawy uszkodziły słuchawkę domofonu, ciągle też bawiły się przyciskiem. I nagle okazało się, że domofon w ogóle nie otwiera drzwi. Potrzebny był montaż nowego domofonu, poprzedni był wyeksploatowany do granic możliwości i już wiekowy. Muszę pochwalić Pana elektryka, który podjął zlecenie i za rozsądną cenę zamontował nowe urządzenie."
Mokotów, Warszawa
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałam na szybciutko pomocy z moim domofonem. Od jakiegoś czasu słyszałam w słuchawce jakieś podejrzane szumy, zdecydowanie coś było nie tak. Później dodatkowo jeszcze pojawiły się długie zacięcia podczas otwierania furtki. Okazało się, że chodziło o przepalony kabel, nieciekawa sytuacja. Na szczęście fachowiec potrafił naprawić problem i już wszystko działa, polecam!"
Wola, Warszawa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zastanawiasz się, jaka firma najlepiej wykona serwis bramy garażowej lub wjazdowej? Nie musisz już dłużej szukać, ponieważ serwisanci z tego zakładu są znani z profesjonalnego podejścia i wysokiej jakości obsługi klienta. W ofercie znajdziesz również ...
Szukasz elektryków, którzy sprawnie i w pełni profesjonalnie naprawią instalację w Twoim domu? Potrzebujesz pomocy w zakresie naprawy sprzętu komputerowego? Zdecyduj się na tego fachowca, a na pewno nie będziesz żałować swojego wyboru. Wieloletnia ...
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wezwałem tego fachowca do naprawy domofonu, którą wykonał z największą starannością. Za usługę nie wziął dużych pieniędzy, więc mój domowy budżet na tym nie ucierpiał. Z ręką na sercu polecam jego usługi!"
Mokotów, Warszawa
Wybrane zlecenia

2021-09-24 Warszawa Wola
Nie działadomofon- prośba o pomoc

Potrzebuję kogoś do wymiany domofonu w bloku

2021-09-15 Placówka, Warszawa
Witam serdecznie. Szukam dobrego elektryka co potrafi szybko wymienić domofon w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Mam stary, który w ogóle czasami w ogóle nie łączy. Czasami są dni, że w ogóle nie dzwoni, a są dni, że dzwonic co kilka minut. Dlatego jestem już zmuszona wymienić stary model na nowszy. Jaki to jest koszt?

Jaki jest koszt wymiany domofonu w firmie?

2021-09-05 Morysin, Warszawa
Szef poprosił mnie, abym znalazła dobrą firmę, która mogłaby się zająć wymianą domofonu na nowe urządzenie. Widziałam, że mają Państwo dobre opinie, a także wieloletnie doświadczenie. Będę wdzięczna za kontakt telefoniczny szybko jak sie da.

Naprawa domofonu na już - nie otwiera drzwi

2021-09-05 Bródno-Podgrodzie, Warszawa
Witam państwa. Poszukuję sprawdzonego, profesjonalnego specjalisty, który zna się na domofonach i który będzie wiedział, co zrobić w przypadku takiego, który nie chce otwierać drzwi wejściowych. Kontaktowałem się w tej sprawie już z jednym technikiem, niestety nie był w stanie mi pomóc. Liczę na to, że u was w firmie pracuje ktoś bardziej kompetentny. Czekam na odpowiedź.

Fachowiec do naprawy zasilacza w domofonie

2021-08-28 Stokłosy
Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jaki może być koszt naprawy kabelka w domofonie. Chodzi o to, że raz działa bez problemu, a kolejny raz coś nie łączy i nie można otworzyć drzwi. Już nie mam pomysłu co tam może się dziać. Dlatego byłabym wdzięczna za kontakt zwrotny, aby umówić się na naprawę. Jakie są u Państwa dostępne terminy?

Szukam fachowca do instalacji domofonu w firmie

2021-08-02 Anecin
Od niedawna prowadzę swoją firmę i po mału w budynku wygląda coraz bardziej profesjonalnie. Teraz przyszedł czas na zamontowanie domofonu, aby ławiej można byłoby się do mnie dostać. Chciałbym się dowiedzieć jaki to może być koszt za taką usługę?

Montaż domofonu

2021-07-02 Kawęczyn-Wygoda
Dzień dobry. Mam wybudowany nowy domek i chcielibyśmy tam zamontować domofon. Interesuje mnie termin najlepiej na ten tydzień, żeby wykonać tę usługę. Czy mają Państwo może cenniki na swojej stronie internetowej? Będę wdzięczny za kontakt i poinformowanie mnie o szczegółach ewentualnej usługi.

Naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi

2021-07-01 Solipse, Warszawa
Kurczę ponownie mam problem. Tym razem będę mieć do naprawy domofon, w którym nie działa przycisk wpuszczania. Nie mam pojęcia kiedy doszło do tego momentu, że po mału zaczynał się psuć. Czy będzie szansa, aby to Państwo mi go naprawili?

Jaka jest cena za instalację domofonu?

2021-06-30 Ujazdów, Warszawa
Dzień dobry. Interesuje mnie kwestia kosztów za zamontowanie nowego domofonu. Mieszkam w domu, gdzie mam już bardzo stare urządzenie, które już jest gotowe do wymiany na nowszy model. Teraz jak ktoś do mnie dzwoni to okazuje się, że u mnie nic nie słychać i nie mam możliwości otworzyć bramy. Dodatkowo czasami chciałam wyłączyć dźwięk w tym urządzeniu to nie mam takiej opcji, tylko muszę wyciągać cały kabel. Proszę o kontakt.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502