Naprawa Domofonów Wałbrzych

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Wałbrzych.
Wybrane zlecenia

Naprawa klawiatury w domofonie na już!

2021-09-21 Rusinowa
Witam serdecznie. Prawdopodobnie przez nieuwagę pomiędzy przyciski mojego domofonu dostało się kilka kropelek wody. Wycierałam go po tymincydencie bardzo dokładnie przez kilka minut, natomiast klawiatura nadal nie działa. Mogę liczyć na pomoc któregoś z Waszych techników?

Fachowa naprawa zasilacza w domofonie w bloku

2021-09-12 Nowy Glinik
Posiadam wielofunkcyjny domofon w swoim mieszkaniu. Do tej pory byłam z niego bardzo zadowolona, nie mogłam narzekać, ale niestety do czasu. Teraz wysiadł na dobre. Możecie mi pomóc?

Ile kosztuje naprawa słuchawki domofonu w bloku?

2021-09-08 Rusinowa, Wałbrzych
Dzień dobry Państwu. Mieszkam w wieżowcu kilkanaście kilometrów za miastem. Czy w takim rejonie także wykonujecie usługi naprawcze? Macie tam dostępnych fachowców? Niestety, ale moja słuchawka od domofonu zupełnie odmawia mi posłuszeństwa, zupełnie nic nie słyszę. Pomożecie?

Potrzebny fachowiec do naprawy guzika w domofonie

2021-07-18 SzczawienkoKsiąż, Wałbrzych
Chyba jakieś kabelki wewnątrz mojego domofonu nie działają tak jak powinny, bo nagle całkowicie przestały działać mi przyciski. Nawet nie mogę nikogo wpuścić do mieszkania, bo domofon nie łączy. Chciałabym się dowiedzieć, czy w ogóle warto naprawiać popsuty sprzęt tego typu, czy to raczej gra nie warta świeczki. Proszę o pomoc.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502