Naprawa Domofonów Tychy

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Tychy.
Wybrane zlecenia

Pilna instalacja domofonu!

Stare Tychy, Tychy
Kupiłam nowy sprzęt, bo stary mi wysiadł, ale nie mam takich umiejętności, by samodzielnie zająć się instalacją domofonu. Wolę sama nie próbować, bo może się to skończyć tragedią. Kiedy najwcześniej któryś z fachowców mógłby podjechać i wykonać usługę?

Potrzebny ktoś do instalacji domofonu

Stare Tychy, Tychy
Od niedawna mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu kawałeczek za miastem. Nie jest to z pewnością nowe budownictwo. Domofon w kawalerce bardzo zacina przy rozmowach. Nie da się tak funkcjonować, bo prawie nic nie słychać. Kupiłam już nowy, tylko nie umiem go zainstalować. Pomożecie mi jakoś?

Firma od instalacji domofonu w bloku

Wilkowyje
Nie wiem dlaczego, ale Nasz domofon na klatce nie zawsze łączy. Jestem przestawicielką wspólnoty mieszkaniowej, wiec jestem odpowiedzialna za to, by sprowadzić do Nas jakiegoś fachowca. Istnieje możliwość, że potrzebna będzie wymiana na nową sztukę. Podejmujecie się tego?

Fachowa konserwacja słuchawki domofonu

Wilkowyje, Tychy
Witam państwa serdecznie. Mam problem ze słuchawką w domofonie. Nic nie słychać jak odbieram. Mysłałem, ze może problem dotyczy całej klatki schodowej, ale okaząło się, że tylko w moim mieszkaniu jest taki problem. Potrzebuję elektryka, który zrobi przegląd i powie co mogło się popsuć. W jakiej cenie byłaby usługa?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502