Naprawa Domofonów Toruń

Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Technik jest gwarantem sukcesu jeśli chodzi o naprawę domofonów. U mnie sprawdził się w stu procentach. Po awarii mojego domfonu nie ma już śladu. Nie działała mi słuchawka, przez co byłam skazana na tygodnie męki i samodzielnego otwierania. Dobrze, że trafiłam na tak sprawdzoną osobę i się nie zawiodłam. "
Podgórz
Wybrane zlecenia

Fachowiec do naprawy głośnika w domofonie

2021-09-05 Wrzosy
Mam w firmie problem z domofonem. Od kilku tygodni szukam dobrej firmy, która może mi skutecznie naprawić to urządzenie. Mieliśmy już kilku elektryków, ale nikt nie był w stanie mi tego naprawić. Głośnik w domofonie raz działa głośniej raz ciszej. Nie wiem co się tam dzieje, czy jest jakieś zwarcie. Proszę o kontakt.

Potrzebuje kogoś do serwisu domofonu

2021-08-31 Jakubskie
Dzień dobry. Dobry elektryk potrrzebny od zaraz na wykonanie naprawy mojego domofonu. Moje dziecko rzuciło piłkę w domofon i trochę się połamał. Nie działa już tak jak powinien i nie wiem czy jest sens go naprawiać. Czy wykonują Państwo darmowe diagnozy i w sumie czy dojazd jest bezpłatny? Jakie są terminy w waszej firmie, czy długo się czeka?

Konserwacja domofonu w bloku

2021-07-11 Skarpa
Witam. Jestem pracownikiem administracji spółdzielni mieszkaniowej. Mamy na jednej ulicy kilka bloków, gdzie potrzebna jest konserwacja domofonów. Potrzebujemy koniecznie oferty cenowej i informację o dostępnych terminach. Pozdrawiam.

Fachowa naprawa głośnika w domofonie

2021-07-06 Skarpa, Toruń
Pomocy! Mój głosnik od domofonu zwariował. Raz dzwoni głośno raz za cicho. Jak ustawie na konkretny poziom glośności to i tak sam się zmienia. Dostaje z nim już szału. Liczę na szybką pomoc w tej kwestii z Państwa strony.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502