Naprawa Domofonów Tarnów

Usługi Elektryczne Elmarko Marek Broda
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Problemy z oświetleniem czy montaż płyty indukcyjnej to coś, z czym warto zwrócić się do specjalisty. Zadzwoń i złóż zlecenie tej firmie, a zyskasz profesjonalną usługę szytą na miarę. Specjaliści oferują kompleksowe naprawy i wykonanie ...
Firma Elektryczna Dronix Rafał Krok
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Mogę spokojnie wystawić pozytywną opinię, miałem problem z domofonem w mieszkaniu. Mieszkam w bloku w centrum miasta. Mieliśmy problem z klawiaturą, nie wybierała poprawnych numerów mieszkań. Potrzebna była szybka pomoc fachowca. Wszystko przebiegło w bardzo ekspresowym tępie. Polecam . "
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt montażu domofonu w domu?

Strusina
Witam serdecznie. Dopiero co przeprowadziłam się do nowego mieszkania w centrum miasta. Jedyne co mi się w nim nie podoba to stary, pożółkły wręcz ze starości domofon. Dlatego też wybrałam się do sklepu i zaupiłam nowiusieńką, piękną sztukę. Sama niestety nie jestem w stanie jej zainstalować. Czy zajmujecie się także podłączeniami sprzętów? Proszę o szybką pomoc.

Fachowa naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi w bloku

Koszyce
Miałam mieć wczoraj gości i po godzinie czekania zadzwoniłam do koleżanki, żeby się dowiedzieć z czego wynika jej spóźnienie. Otrzymałam informację, że czekała pod moim blokiem kilka minut i próbowała dzwonić domofonem, żeby się do niego dostać, jednak nikt ni reagował. Byłam cały czas w mieszkaniu. To musi być awaria sprzętu. Pomocy!

Ile kosztuje serwis domofonu?

Jasna, Tarnów
Chciałabym zamówić domową wizytę elektryka doświadczonego w reperacji domofonów. Ile orientacyjnie może kosztować diagnostyka wraz z dojazdem i ewentualną naprawą od ręki? Proszę o informacje w tej kwestii oraz możliwie szybki termin.

Jaka jest cena wymiany słuchawki domofonu w firmie?

Rzędzin
Dzień dobry. Co zrobić, kiedy mój mąż użył zbyt dużej siły i niechcący wyrwana została słuchawka od domofonu? Czy naprawa w takim wypadku jest możliwa, czy raczej trzeba już rozglądać się za nowym urządzeniem? Proszę o kontakt w tej sprawie i szybką pomoc, jeśli to możliwe.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502