Naprawa Domofonów Szczecin

Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Topbird Renata Domańska
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis, który działa całodobowo 24h, jest zawsze jak dla mnie rewelacyjnym rozwiązaniem, ponieważ wiem że są pomocni w każdej chwili, w każdym dniu tygodnia. Sprawa dotyczyła dokładnie naprawy domofonu, kóry niestety robił zwarcie w moim jednorodzinnym domu. Technik z tego serwisu bardzo rozmowny i rzeczowy, szybko zajął się sprawą i naprawił powstałą usterkę. Szczerze polecam!"
Zdroje, Szczecin
Wybrane zlecenia

Potrzebny ktoś do serwisu domofonu.

2021-09-09 Nowe Miasto, Szczecin
Dzień dobry. Mam problem z domofonem. Od paru dni coś się dzieje z domofonem. Czasami wogóle go nie słyszę, przerywa rozmowy, guzik od otwierania czasami nie działa. Czy mógłby ktoś przyjechać i sprawdzić co się dzieje? Jaki będzie najbliższy termin i koszt usługi? Dziękuję za odpowiedź.

Potrzebna firma od konserwacji domofonu.

2021-09-05 Kijewo, Szczecin
Dzień dobry. Piszę do Państwa w takiej sprawie. Oddziedziczyłam po rodzicach dom. Lata temu był tam instalowany domofon. Był to antyk przerabiany na domofon i bardzo bym nie chciała go wymieniać. Ostatnio niestety zaczął trochę przerywać. Czy możecie go sprawdzić i zakonserwować żeby mógł mi posłużyć jeszcze parę lat? Jakie będą koszty takiej usługi? Czy długi jest czas oczekiwania na usługę?

Pilnie potrzebna naprawa słuchawki w firmie.

2021-08-14 Bukowo
Dzień dobry. Prowadzę firmę i w biurze często przyjmuję interesantów. Niestety biuro jest wysoko i klienci muszą dzwonić domofonem żeby wejść. Wczoraj ktoś niefortunnie trącił słuchawkę , która spadła i uderzyła o podłogę. Niestety teraz nic przez nią nie słyszę. Może ktoś szybko pomóc?

Jaka cena byłaby za naprawę klawiatury w domofonie?

2021-07-31 Zdroje
Chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat państwa cennika. Chodzi mi o przegląd domofonu i zdiagnozowanie przyczyny, przez jaką nie działają przyciski. Praktycznie żaden nie reaguje.

Potrzebna na już naprawa guzika w domofonie w domu.

2021-07-25 Niebuszewo, Szczecin
Potrzebuję pilnie naprawy guzika w domofonie. Nie działa przycisk otwierania drzwi. Za dwa dni mam dużą imprezę rodzinną i nie wyobrażam sobie biegać przez cały dom żeby otworzyć furtkę. Pozostawienie jej otwartej nie wchodzi w rachubę. Proszę o szybki dojazd. Jest to dla mnie bardzi niekomfortowa sytuacja. Czekam na odpowiedź.

Fachowa naprawa klawiatury w domofonie

2021-07-18 Pogodno
Czy oferują państwo także swoją pomoc w przypadku wideofonów bezprzewodowych? Producent już nie chce mi pomóc, a urządzenie nagle się wyłączyło, no i koniecznie trzeba je naprawić. Kiedy państwa fachowcy znaleźliby dla mnie czas?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502