Naprawa Domofonów Suwałki

Elektryk Selection Energy Szymon Ejsmont
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W mieszkaniu mieliśmy dużą awarię elektryczną. Potrzebowaliśmy szybko wymiany domofonu, ponieważ doszło do zwarcia w przewodach domofonu i niestety sprzęt przestał działać. Znaleźliśmy Pana, który zjawił się u nas bardzo szybko i dokonał potrzebnych napraw. Całe szczęście koszty nie były duże bo jesteśmy przed wypłatą. Polecam szczerze usługi tego Pana."
Suwałki
Wybrane zlecenia

Fachowa naprawa słuchawki domofonu

2021-09-16 Białorogi
Mam mały problem, a tak naprawdę usterkę, zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i liczę na to, że takową w tym miejscu otrzymam. Przeprowadziliśmy się do nowego domu wolnostojącego, który był już w dużej części urządzony. Awarię mamy niestety z domofonem. Nie wiemy, kiedy on został zamontowany, jakiej jest marki, czy jest jeszcze gwarancja czy też nie. Wiem na pewno, że nie działa słuchawka.

Konieczna naprawa słuchawki od domofonu

2021-08-13 Osiedle Zielona Górka
Szukając fachowca od domofonów trafiłam na państwa stronę. Czy mogłabym z kimś porozmawiać odnośnie serwisu? Czy ktoś by do mnie zadzwonił, czy jest możliwość konwersacji internetowej? Chciałbym się zapytać, czy są w stanie państwo taką usterkę naprawić, kiedy i za ile?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502