Naprawa Domofonów Stargard

Usługi Elektryczne Heorhi Kasko
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Czy można znaleźć w naszym mieście lepszego speca od domofonów? Nie wiem, bo nie musiałem sprawdzać. Od razu, podczas pierszej wizyty, Pan technik zajął się uszkodzonym przewodem i wszystko sprawnie zainstalował. Mógłbym nawet powiedzieć, że była to dla niego bułka z masłem. Tak dobrą pracę należy chwalić i polecać dalej. Więc oceniam pracę na piątkę z plusem."
Wybrane zlecenia

Fachowiec do wymiany słuchawki domofonu w bloku

2021-09-08 Osiedle Wojciecha Kossaka
Witam. Nie sądziłem wcześniej, że znalezienie pana serwisanta od domofonów będzie takie trudne, ale dzwoniłem już w kilka miejsc i wszędzie są bardzo długie terminy oczekiwania na realizację zleceń. A ja do wymiany mam tylko słuchawkę. Jest to urządzenie przewodowe, taki zwykły sprzęt w mieszkaniu, kupiony już kilka lat temu. Może państwo pomogą mi nieco szybciej?

Montaż domofonu w domu

2021-07-19 Osiedle Zachód
Chciałabym poprosić państwa o pomoc przy zamontowaniu nowego urządzenia do otwierania drzwi wejściowych. Ten poprzedni sprzęt już był trochę stary i zaczął się nam ostatnio psuć. Udało mi się go samemu zdemontować, ale instalacja to już wyższa półka. Potrzebny jest fachowiec i mam nadzieję, że go znajdę w państwa firmie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502