Naprawa Domofonów Sosnowiec

Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

2021-10-09 Sosnowiec
Zlecę naprawę lub wymianę wideomofonu w domu jednorodzinnym. Nie działa mechanizm otwierający furtkę. Dzwonek i wyświetlacz działają.

Ile kosztuje naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi w bloku?

2021-09-18 Śródmieście, Sosnowiec
Dzień dobry. Jakie są u Państwa cenniki za naprawę domofonów? Wynajmuje mieszkanie w bloku i tam zaczął źle działać domofon. Raz przycisk działa, a kolejny raz nie mogę otworzyć nim drzwi. Właściciele dali mi wolną rękę i zapłacą za każdą wykonana usługę. Bardzo proszę o kontakt w sprawie naprawy. Pozdrawiam serdecznie.

Fachowiec do wymiany domofonu

2021-09-06 Sielec
Chce zamówić domową wizytę elektryka doświadczonego w naprawach domofonów. Jak kształtują się orientacyjnie koszty za diagnostykę wraz z dojazdem i ewentualną może naprawą od ręki? Będę wdzięczna za szybki kontakt w tej sprawie. Zależy mi na czasie.

Montaż domofonu w bloku

2021-08-05 Stare Maczki
Postawiliśmy blok, a teraz szukamy dobrego elektryka co może nam zamontować domofon z funkcją wideo. Jaki moze być to koszt za taki montaż? Czy długo się u Państwa czeka na wolny termin? Widziałam, że mają Państwo dobre opinie i wiem, że będzie ta sprawa przez Państwa dobrze zrobiona. Proszę o kontakt.

Pilnie szukam kogoś do montażu domofonu

2021-07-27 Ostrowy Górnicze
Poszukuje na gwałt elektryka, który ma spore pojęcie i doświadczenie w domofonach i ich montażu. Mieszkam w kawalerce na piątym piętrze i stary domofon mi się zepsuł. Muszę mieć szybko wymieniony na nowy bo nie uśmiecha mi się ciągle schodzić do wyjścia, aby wpuszczać moich gości.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502