Naprawa Domofonów Rybnik

Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W naszym mieszkaniu przestało funkcjonować otwieranie furtki za pomocą domofonu zainstalowanego w przedpokoju. Zależało nam na pilnej naprawie ponieważ nie wyobrażamy sobie chodzenia za każdym razem kilkunastu metrów do furtki. Polecono mi wasz serwis i wiem już teraz że sam będę go polecał dalej ponieważ wszystko zostało naprawione w ekspresowym tempie."
Wybrane zlecenia

Fachowa naprawa zasilacza w domofonie

2021-09-16 Meksyk
Od około tygodnia mój domofon podejrzanie się nagrzewa. Obawiam się, że przy którejś próbie skorzystania z niego zasilacz całkowicie się przepali i sprzęt odmówi posłuszeństwa. Czy da się temu jakoś zapobiec? Czy raczej powinnam od razu kupić nowy?

Jaki jest koszt wymiany słuchawki domofonu?

2021-09-12 Wielopole
Witam serdecznie. Kontaktuję się z Państwa serwisem z nadzieją, że znajdę pomoc w moim uciążliwym problemie. Nie jestem pewna, czy naprawa mojego domofonu w ogóle okaże się opłacalna, ponieważ usterka jest naprawdę poważna, natomiast chciałabym, by zweryfikował to doświadczony elektryk. Da się jakoś wymienić samą słuchawkę? Proszę o szybką informację zwrotną.

Potrzebna wymiana słuchawki domofonu w bloku

2021-09-01 Golejów
Od kilku dobrych lat mieszkam w bloku na szóstym piętrze. Jak wiadomo na takiej wysokości domofon jest bardzo przydatny, żeby nie powiedzieć niezbędny. Jak mieszka się na parterze i domofon nie działa to można szybciutko wyjść i wpuścić gościa. Jednak szóste piętro dużo utrudnia.Niestety nic nie słyszę w słuchawce od wczoraj. Proszę o błyskawiczną pomoc!

Potrzebuję wymiany słuchawki domofonu

2021-08-16 Smolna
Kieruję się do Państwa z zapytaniem czy oferujecie tylko i wyłącznie naprawy dotyczące elektroniki w domofonach, czy podejmujecie się także serwisu sprzętu, od którego została wyrwana słuchawka i nie chodzi? Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502