Naprawa Domofonów Radom

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Radom.
Wybrane zlecenia

Znajdzie się ktoś do naprawy zasilacza domofonu w bloku?

Pruszaków
Dobry wieczór. Lokatorzy skarżą się od kilku dni, że część przycisków na domofonie nie działa i nie są w stanie wpisywać kodu zarówno oni jak i na przykład cateringowcy, którzy dowożą tutaj jedzenie. Potrzebuję elektryka, który sprawdzi co się dzieje i naprawi to ustrojstwo, żeby działało jak wcześniej. Im szybciej zostanie usługa wykonana tym większe pole mamy do negocjacji.

Jaka jest cena naprawy guzika w domofonie?

Michałów, Radom
Witam państwa. Szukom specjalisty co umie wyjąć pare przycisków i wstawić nowe bo te to się już zacinają i nie raz nie łapią a ogólnie to trzeba bardzo mocno wciskać. My to już stare ludzie są i to strasznie uciążliwe jest. Da rade coś z tym zrobić za ludzkie pieniądze co?

Konserwacja domofonu

Osiedle Akademickie, Radom
Witam serdecznie. Poszukuje firmy, która może zająć się taką zwykłą konserwacją moim domofonem. Interesuje mnie wykonanie takiej usługi jeszcze w tym tygodniu. Jakie są cenniki za takie usługi? Czy mogą mi Państwo wysłać ewentualnie ofertę na maila, abyśmy mogli się z tym na spokojnie zapoznać? Będę wdzięczna za kontakt w tej sprawie.

Konserwacja słuchawki domofonu

Kończyce
Dzień dobry. Od kilku tygodni się zbieram, aby poszukać firmy, która mogłaby mi wykonać taką konserwację tylko słuchawki domofonu. Zależy mi na tym, aby wykonać to może w tym tygodniu. Jak podnoszę słuchawkę do strasznie trzeszczy i nie słychać głosu osoby, która do mnie dzwoni. Czy da się to w ogóle naprawić? Jeżeli tak to jaki to może być orientacyjnie koszt?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502