Naprawa Domofonów Płock

Instalatorstwo Elektryczne Erdom Mariusz Cybulski
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Miałem przecięty przewód od domofonu i kabel mi nie łączył, przez co niezbędna była między innymi naprawa guzika w domofonie, ponieważ nie mogłem wpuszczać dzwoniących do moich drzwi gości. Jednak cieszę się, że trafiłem na ten serwis naprawczy, ponieważ fachowiec wykazał się dużym profesjonalizmem oraz w bardzo szybkim czasie doprowadził mój sprzęt do żywych. Polecam!"
Usługi Elektryczne Duovolt
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podczas remontu fachowiec przewiercił w naszym mieszkaniu przewody od domofonu. Zamówiłam do wymiany uszkodzonych przewodów tego fachowca, pan wymienił uszkodzony przewód i teraz to mam wrażenie że nawet dźwięk w domofonie jest bardziej wyraźny allbo tylko tak mi się wydaje. Jednym słowem Państwa fachowiec spisał się na 5+. Pozdrawiam Serdecznie Państwa."
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje konserwacja domofonu w domu

Ciechomice, Płock
Dzień dobry. Pisze poneiważ chcialabym poznać cene uslugi. Mam na myśli naprawę domofonu w moim domu. Od jakiegoś czasu nie działa głośnik w domofonie i nie słychać tego co mówię, a osoba po drugiej stronie nic nie słyszy. Jest to już denerwujące bo musze za kazdym razem wychodzić z domu. Czy da radę coś zrobić? Kiedy najszybciej może przyjechać fachowiec do naprawy?

Ktoś na konserwację domofonu

Ciechomice
Witam państwa serdecznie.Kontaktuję się w takiej sprawie. Mam dośc stary domofon. Będę musiał wezwac konserwatora ponieważ domofon coraz gorzej działa. Nie działa klawiaura i głośnik też słabo odbiera głos. Praktycznie nic nie słychać po drugiej stronie. Pisze aby zorientować się w cenach takiej naprawy. Chcę sprawdzić czy opłaca się kupić nowy domofon, czy inwestować w naprawę.

Naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi

Podolszyce Północ, Płock
Dzień dobry państwu. Piszę z takim zapytaniem. Mam domofon, który nie otwiera drzwi. Nie spełnia swojej podstawowej funkcji. Czy dałoby radę coś z tym zrobić? Szukałem porad w internecie ale nic nie znalazłem. W jakim czasie najszybciej można liczyć na pomoc? Ile kosztuje taka naprawa?

Fachowa naprawa słuchawki domofonu

Podolszyce Północ
Moje dziecko wczoraj podczas zabawy niefortunnie pociągnęło za słuchawkę od naszego domowego domofonu i niestety, ale słuchawka z dość dużej odległości runęła na ziemię. Początkowo myślałam, że wszystko jest okej, bo w końcu się nie urwała, ale potem okazało się, że zupełnie nie ma dźwięku. Możecie to jakoś naprawić?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502