Naprawa Domofonów Piaseczno

Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Razem z całą ekipą w biurze jesteśmy bardzo wdzięczni za naprawienie wadliwego domofonu, dzięki któremu nie musimy wysyłać co kilkanaście minut kogoś do drzwi. Nie działał guzik a wasz serwisant o dziwo miał idealnie pasujący ze sobą, który od razu zmienił. Wszystko to w na prawdę rozsądnej cenie."
Usługi Elektryczne Staaten Electric Marcin Brodowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Chciałbym pochawalić waszego pracownika, który zjawił się od Was u mnie w sprawie naprawy mojego domofnu. Sprawa konkretniej dotyczyła przerwierocnych przypadkowo przewodów. Było to dość pilne, ponieważ następnego dnia wyjeżdżałem na urlop. Serwis idealnie na czas, bardzo spawnie usunieta usterka i jeszcze tego samego dnia domofon działał jak ta lala. Polecam serdecznie tutejsze usługi!"
Instalacja Domofonów i Alarmów oraz Serwis Anten Impotronic Sylwestr Gawryś
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podczas ostatniej burzy, w naszym biurze doszło do wybicia bezpieczników, na skutek czego domofon przestał działać. Za sprawą serwisu domofonowego wszystko wróciło do normy i teraz bez kłopotów możemy przeprowadzać spotkania z klientami. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc. Stanowczo polecamy."
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Mój sąsiad prowadził ostatnio genralny remont swojego domu, a że mamy domy bliźniacze to przypadkiem przewiercił nasze przewody w wyniku czego padł nasz domofon i nie było nikogo słychać w słuchawce. Serwis zjawił się ekspresowo, załatwił sprawę na cito i już wszystko działa, także zdecydowanie polecam. "
Serwis będzie dostępny od dnia 27.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Profesjonalna konserwacja domofonu

2021-08-29 Chyliczki, Piaseczno
Urządzenie nie jest stare, zamonotowane zostało trzy lata temu, podczas remontu. Niestety ostatnio mamy z nim małe problemu. Czasami nie słychać, jak ktoś dzwoni, czasami drzwi nie chcą się otworzyć, po przyciśnięciu guzika. Potrzebny nam fachowiec do przeglądu i naprawy.

Wymiana słuchawki domofonu w mieszkaniu

2021-07-23 Gołków-Letnisko, Piaseczno
Na kiedy mógłbym się z państwem umówić na serwis domofonu? Mieszkam w bloku, ciężko mi opisać, jaki to dokładnie sprzęt. Być może podczas rozmowy telefonicznej udałoby mi się przedstawić więcej szczegółów. Czy macie terminy jeszcze na ten tydzień?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502