Naprawa Domofonów Opole

Serwis Elektryczny Apront Tomasz Abrahamek
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mam kilkuletnie wnuki, które jak tylko słyszą dzwonek telefonu lub domofonu to szybko biegną żeby odebrać. Niestety, słuchawka domofonu, po jednej z wizyt naszych wnucząt, przestała działać. Nie chcieliśmy nikogo obwiniać, ale najszybciej pozbyć się usterki, dlatego wezwaliśmy, naszym zdaniem, najlepszego speca od domofonów. Serdecznie dziękujemy za sprawne "podjęcie rękawicy" i pokonanie przeciwnika. Usługa wykonana na medal!"
Wybrane zlecenia

Konserwacja domofonu w bloku

Wróblin
Jestem przedstawicielką wspólnoty mieszkaniowej. Kontaktuję się z Państwem, ponieważ od kilku dni napływają do mnie skargi, że domofon nie łączy tak jak powinien i do niektórych mieszkań nie dochodzi sygnał, po prostu domofon nie dzwoni, mimo że ktoś próbuje się tam dostać. Pomożecie?

Instalacja domofonu w bloku

Chabry
Dzień dobry. Trafiłam na Wasz serwis z polecenia. Chciałabym skorzystać z usługi montażu nowego domofonu. Czy coś takiego też wykonujecie? Czy tylko naprawiacie? Interesuje mnie zabukowanie pierwszego dostępnego u Was terminu. Czekam na informację i liczę na sprawną pomoc.

Naprawa zasilacza w domofonie

Bierkowice, Opole
Witam. Nie wiem jaki jest powód mojej usterki, ale domofon w mieszkaniu ostatnio coś odmawia mi posłuszeństwa. No nie mogę z nim dojść do ładu. Jestem już starszą kobietą i nie znam się na elektronice. Sama sobie nie poradzę. Mogę liczyć na wizytę któregoś z Waszych fachowców?

Potrzebna firma od naprawy klawiatury w domofonie

Nowa Wieś Królewska
Nie działają mi guziki w domofonie! Przez przypadek, kiedy chciałam otworzyć koleżance, a akurat zmywałam naczynia i dotknęłam przycisk mokrymi rękoma to chyba kropla wody musiała niefortunnie dostać się do wnętrza urządzenia, ponieważ od tego czasu w ogóle nie da się z niego korzystać. Mogę liczyć na Wasze wsparcie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502