Naprawa Domofonów Olsztyn

Pogwarancyjny serwis laptopów i komputerów wybawi Cię od każdej usterki systemu i sprzętu. Jeśli interesują Cię solidne i niedrogie usługi informatyczne, daj szansę właśnie temu serwisowi komputerowemu! Poszukujesz fachowca, który wykona kompleksowe ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Nagły, niespodziewany brak prądu? Konieczność montażu oświetlenia? A może brak napięcia w gniazdku w pokoju? Z tymi i wieloma innymi problemami natury elektrycznej doskonale radzą sobie fachowcy z tego serwisu. W ich ofercie znajdziesz również działania ...
Wybrane zlecenia

Poszukuje kogoś do naprawy słuchawki w domofonie

2021-09-15 Kętrzyńskiego
Mam problem ze słuchawką domofonu. W ogóle nie wspólpracuje ze mną. Chodzi o to, że urządzenie w ogóle nie reaguje i nie wydaje dźwięku.Dlatego szukam dobrego mechanika od takich drobnych spraw. Czy wykonują Państwo darmowe diagnozy u klienta? Czekam na szybki kontakt. Pozdrawiam.

Poszukiwana firma od naprawy zasilacza w domofonie

2021-08-26 Nad Jeziorem Długim, Olsztyn
Dzień dobry. Chyba spalił mi się zasilacz w domofonie. Bo jak ktoś próbuje do mnie dzwonić to w ogóle urządzenie nie reaguje. Nie ma ani dźwięku. Jak wciskam przycisk to nawet nie ma reakcji. Potrzebuje elektryka, który może mi pomóc w tej naprawie. Czy jest szansa, aby się tym zająć jeszcze dziś? Będę wdzięczna za szybki kontakt.

Naprawa głośnika w domofonie

2021-08-08 Mazurskie
Dzień dobry. Ostatnio często były deszcze i po tym coś mi się zaczęło dziać z domofonem. Teraz jak ktoś z dołu dzwoni, aby go wpuścić to nic nie słychać przez głosnik. Chciałabym wezwać fachowca, który zna się na naprawach takich urządzeń. W ogóle zastanawiam się, czy jest sens coś takiego drobnego naprawiać. Będę wdzięczna za jakikolwiek odzew w tej sprawie.

Fachowiec do serwisu domofonu

2021-07-09 Kormoran, Olsztyn
Witam. Była wczoraj straszna burza u nas w mieście. Niedaleko naszego bloku bardzo mocno walnęło. Dziś okazało się, że nie działa nam domofon. Poszukuje dobrego i doświadczonego Pana, który zna się na naprawach domofonów. Pozdrawiam.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502