Naprawa Domofonów Nowy Sącz

Naprawa Komputerów i Serwis Elektryczny Kamil Łęczycki
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"O elektryce wiem tyle co nic, więc gdy sąsiad poradził by wezwać speca do naprawy domofonu nie zwlekałam ani chwili. Skorzystałam z numeru, który mi udostępnił. Wiadomo, najlepsze są kontakty z polecenia. Szczerze, pierwszy raz się spotkałam z tym, że naprawa słuchawki jest skutkiem spięć elektrycznych. Na szczęście Pan, który podjął się naprawy jest fachowcem i szybko uporał się z niewygodnym problemem. "
Kaduk
Usługi Elektryczne i Montażu Mebli Setka Sebastian Tkacz
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Serwis jest zdecydowanie godny polecania, bedę ich chwalić na każdym kroku, bo to są po prostu prawdziwi eskperci w swoim fachu. Raz dwa rozwikłali gdzie leży problem mojego nie działąjacego domofonu i szybciutko uporali się z problemem. Nic tylko ich polecać dalej!"
Przetakówka
Firma Elektryczna Dronix Rafał Krok
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zajmuje się prowadzeniem wlasnej działalnoścu na terenie mojego mieszkania. Często przyjeżdżają do mnie klienci,których obsługuje u siebie. Miałem taki problem, że słuchawka domofonu nie działała. Okazało sie po przyjeździe technika, że guzik przestał reagować na przyciskanie. Technik sprawnie usunął problem. "
Millenium
Wybrane zlecenia

Naprawa głośnika w domofonie

2021-09-02 Dąbrówka
Dzień dobry. Czy serwisanci, którzy pracują w państwa firmie wiedzieliby, jak naprawić domofon bezprzewodowy, w którym jest problem z dźwiękiem? Awaria pojawiała jakieś kilkanaście dni temu i z każdym dniem postępowała. Zakłócenia po odebraniu domofonu były coraz większe, aż w końcu urządzenie zepsuło się całkowicie i niestety teraz w ogóle nie działa. Proszę o pomoc.

Ile kosztuje naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi?

2021-08-02 Dąbrówka, Nowy Sącz
Czy mogłabym państwa prosić o informację na temat orientacyjnej ceny za serwis aparatu, które ma problem z prawidłowym otwieraniem drzwi od klatki schodowej? Kontaktowałam się w tej sprawie ze spółdzielnią, powiedzieli, że jeśli tylko ja mam taki problem, to mam go sobie sama rozwiązać. Piszę więc do państwa i liczę na wsparcie w tym temacie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502