Naprawa Domofonów Lublin

Zakład Usług Elektrycznych Jamach Jakub Machometa
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dzień dobry, zamawiałem wasz serwis do mojego mieszkania w bloku, ponieważ domofon nie chciał za bardzo współpracować. Nie wiedziałem co się z nim dzieje bo nikt nic nie ruszał, nic nie kombinował a on nie wydawał żadnego dźwięku i nie można było rozmawiać czy otwierać klatki. Okazało się że to brak zasilania jak stwierdził wasz fachowiec, ale podłączył wszystko na nowo i teraz domofon działa jak nowy"
Serwis Elektryczny Electricity Agnieszka Toruń
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowaliśmy naprawy domofonu w firmie, ponieważ z dnia na dzień zupełnie wysiadł i przestał działać. Nikt nie wiedział jaka jest przyczyna tej usterki, dlatego też wezwaliśmy fachowca. Technik zjawił się zadziwiająco szybko i uznał, że problem tkwi w tym, że w przewodach domofonu dochodzi do zwarcia. Jednak w ciągu godzinki było po sprawie. Super się spisał!"
Usługi Elektryczne Lux Energia Leszek Skarżycki
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Świetny elektryk, który szanuje klienta i dba o jego zadowolenie. Już pierwszy kontakt telefoniczny o tym świadczył, a dalej było już tylko lepiej. By naprawić domofon, Pan przyjechał do nas ekspresowo, a swoje zadanie zrealizował sumiennie, dokładnie oraz czysto. Jednym słowem: ekspert."
Wybrane zlecenia

Potrzebny fachowiec do wymiany domofonu.

2021-09-13 Głusk
Potrzebuje doświadczonego fachowca do wymiany domofonu. Poprzedni tak zrobił że nic nie działa. Słyszałam o Państwa firmie dużo pozytywnych opinii i postanowiłam skorzystać z usługi. Mam nowy zestaw bo stary już się do niczego nie nadawał. Jaka jest u Państwa cena za wykonanie takiej usługi? Czy długo będę musiała czekać na przyjazd? Proszę o szybką odpowiedź.

Potrzebuję wymienić słuchawkę w domofonie.

2021-09-06 Felin, Lublin
Witam serdecznie. Chciałabym się dopytać jaki jest koszt wymiany słuchawki w domofonie. Niestety moja którą mam odmówiła już posłuszeństwa. Musiałam ruszać kablem żeby cokolwiek usłyszeć. Na dodatek spadła mi na podłogę i cała się połamała. Proszę o inofmrację odnośnie kosztów i terminu wykonania usługi.

Jaka jest cena konserwacji słuchawki domofonu w bloku.

2021-08-10 Węglin, Lublin
Witam, mam problem ze słuchawką od domofonu. Mieszkam w bloku i administracja umywa ręce od pomocy. Wydaje mi się że chyba jest coś nie tak z membraną bo słyszę strasznie zniekształcony dźwięk. Coś strasznie trzeszczy i niewiele rozumiem kiedy ktoś coś mówi. Czy możecie podać cenę naprawy i orientacyjny czas wizyty? Proszę o w miarę możliwości szybki kontakt.

Szybki termin na konserwację słuchawki od domofonu w bloku.

2021-07-17 Czechow Północny, Lublin
Dzień dobry. Mam problem ze słuchawką. Dzwoniłam do administracji ale powiedzieli mi że to nie leży po ich stronie i mam szukać kogoś na własną rękę. Nie wiem co się dzieje ale chyba coś z głośnikiem. Jak ktoś do mnie mówi to mam wrażenie jakby odzywał się robot i nic nie mogę zrozumieć.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502