Naprawa Domofonów Lubin

Usługi Elektryczne, Naprawy RTV oraz Serwis Bram Edward Dwornik
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Uwielbiam pisać tak pozytywne opinie, wprawia mnie to zawsze w bardzo pozytywny humor. Mój domofon robił spięcia, a ja niepotrafiłem sobie już dłużej sam z tym radzić. Ciągle wywalało korki, kiedy ktoś wciskał guzik domofonu. Serwis godny polecania, ja z mojej strony zdecydowanie mogę polecić wykonywane przez nich usługi. Jestem bardzo oczywiśćie pozytywnie zaskoczony i polecam. "
Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński
5
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mieszkam z rodzicami w domku jednorodzinnym na przedmieściach miasta. Chciałabym bardzo pochwalić ten serwis za bardzo sprawną naprawę. Był u nas problem z domofonem przy furtce. Problem tyczył się dokładnie braku możliwości otworzenia furtki za pomoca domofonu. Serwis bardzo fachowo się zachował, technik naprawił usterkę i nie zdarł z nas dużej sumy pieniędzy, polecam. "
Usługi Elektryczne i Naprawa RTV Elektrofon Krzysztof Węgłowski
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy z żoną bardzo zapracowanymi osobami. Ciężko nas zastać w domu, dlatego gdy w mieszkaniu domofon odmówił posłuszeństa i przestał otwierać drzwi, mimo usilnego wciskania odpowiedniego przycisku, byliśmy zmuszeni wezwać serwis pracujący 24h. Pan serwisant profesjonalnie nas obsłużył mimo późnej pory. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi."
Serwis będzie dostępny od dnia 20.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi w bloku?

Zwycięstwa, Lubin
Witam. Chciałbym zasięgnąć informacji ile kosztuje naprawa uszkodzonego mechanizmu domofonu? Słuchawka jest sprawna mikrofon też bardzo ładnie i czysto słychać dźwięk. Ale problem leży po innej stronie nie otwierają się drzwi. Jest dźwięk jakby się otwierały ale nie działa. Jakiś kabelek pewnie musiał się rozłączyć.

Serwis domofonu w bloku

Centrum
Zajmują sie państwo serwisem takiego urządzenia jak domofon? Aparat nie jest nowy bo ma jakieś osiem lat ale stary też nie jest. Jak rozmawiam z osobą z dołu ciągle coś przerywa. No nie można się dowiedzieć kto się dobija do drzwi. Jedno słowo i cisza tak co drugie słychać. Wolałabym naprawić bo wymiana to już będzie dla mnie za drogo.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502