Naprawa Domofonów Łódź

Serwis Elektryczny El-Monter Damian Pydyn
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Tylko profesjonalne podejście gwarantuje skuteczne oraz trwałe usunięcie usterki elektrycznej. A te, jak wiemy, nadchodzą w najmniej dogodnych momentach. Brak oświetlenia, niesprawna instalacja, konieczność montażu płyty indukcyjnej. To tylko niektóre czynności, ...
Serwis Elektryczny, Hydrauliczny i Naprawa Klimatyzatorów Jaksyl Sylwia Gebler
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Gdy mieliśmy remont, niestety, doszło do uszkodzenia przewodu w domofonie. Z pomocą przybył Wasz serwis i wykonaliście naprawdę dobrą pracę. Tak profesjonalnie i odpowiedzialnie jeszcze nikt mnie obsłużył. Polecam i życzę zwiększonej ilości zleceń od klientów chcących skorzystać z serwisu domofonów."
Wybrane zlecenia

Firma od wymiany domofonu w domu

2021-09-02 Złotno, Łódź
Dzień dobry. Szukam dobrej sprawdzonej firmy do wymiany domofonów w domu. Wspólnota mieszkaniowa chciałaby wymienić wszystkie domofony w moim bloku. Jest to blok dwupiętrowy na obrzeżach miasta, jest to łącznie 9 mieszkań. Jaki jest czas realizacji takie usługi, oraz ile kosztowałaby wymiana wszystkich domofonów? bardzo proszę o szybką informację zależy nam na czasie.

Ile kosztuje wymiana słuchawki domofonu?

2021-08-15 Złotno, Łódź
Chciałbym zasięgnąć informacji jaki byłby szacunkowy koszt wymiany słuchawki domofonu? Mam uszkodzoną słuchawkę ale nie potrafię jednak dojść do porozumienia ze wspólnotą mieszkaniową kto powinien ponieść koszty tejże naprawy. Proszę o poradę jakie są to koszty i kto powinien je ponieść?

Konserwacja domofonu

2021-08-14 Śródmieście
Kupiłem niedawno mieszkanie w dość starym bloku to jeszcze z tej płyty betonowej. Posiadam w nim domofon, który jak sam blok jest dość leciwy. Chciałbym go w pewien sposób zakonserwować- odświeżyć trochę. Poszukuję więc serwisanta, który zająłby się konserwacją domofonu.

Ile kosztuje konserwacja słuchawki domofonu w firmie?

2021-08-10 Julianów, Łódź
Witam serdecznie. Chciałabym sprawdzić sprawność mojego domofonu. Ponieważ co jakiś czas słyszę niewielkie ale jednak szumy w słuchawce i czasami tak jakby całkowicie się wyłączał. Ile kosztuje taka konserwacja słuchawki w domofonie?

Ile kosztuje naprawa guzika w domofonie w bloku?

2021-07-06 Polesie, Łódź
Dzień dobry. Mieszkam w dwupiętrowym bloku na wsi. Domofon miałam wymieniany kilkanaście lat temu ale niestety mam problem bo nie działa guzik do otwierania drzwi został wgnieciony do środka. Próbowałam go podwarzyć i wyjąć ale się nie udało. Ile kosztuje naprawa lub wymiana uszkodzonego przycisku? Kiedy mogłabym spodziewać się wizyty specjalisty?

Pilne- naprawa zasilacza w domofonie

2021-07-01 Polesie, Łódź
Dzień dobry. mój domofon co jakiś czas całkowicie się wyłączał a teraz w ogóle jest jakby odłączony. Nikt nie może zadzwonić. Tak jakby prąd w cale nie dochodził. Może to zasilacz się uszkodził już sama nie wiem. Poszukuję fachowca, który naprawiłby zasilacz w moim domofonie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502