Naprawa Domofonów Kraków

Usługi Elektryczne Artmix Robert Woroniecki
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Miałam utrudniającą życie awarię domofonu. Nie działał mi guzik w domofonie. Każda rozmowa strasznie przerywała i nic nie można było zrozumieć. Wezwałam cudownego Pana, który szybko pozbył się usterki. Naprawa nie była droga i obyło się bez wymiany całego urządzenia. Pan bardzo uprzejmy i doświadczony. Polecam wszystkim jego usługi. Ja już jego numer sobie zapisałam na wszelki wypadek."
Grzegórzki, Kraków
Serwis Elektryczny Robert Jan Wanat
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dzieci wymyśliły sobie genialną zabawę i doprowadziły do awarii domofonu. Okazało się, że powciskały wszystkie przyciski i potrzebna była naprawa klawiatury w domofonie. Wiele serwisów zbywało mnie mówiąc że mam iść sobie kupić nowy. Całe szczęście udało mi się znaleźć fachowca z prawdziwego zdarzenia, który podjął się naprawy. Polecam go z całego serca."
Swoszowice
Serwis Elektryczny El-Efekt Jarosław Sysło
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem niezmiernie wdzięczny za pomoc udzieloną mi w zeszłym tygodniu w związku z niedziałającą klawiaturą w moim domofonie. To jest taki typ, że nie da się otworzyć drzwi kluczem i funkcjonuje tylko domofon. Wróciłem tamtego dnia z pracy po 22 i zauważyłem że nie mogę wejść do domu. Na szczęście wasz serwis działa 24h i technik mógł przyjechać, żeby wszystko naprawić. Problem się nie powtórzył więc super"
Dębniki, Kraków
Wybrane zlecenia

2021-10-16 Kraków
Witam, mamy w domu domofon starej generacji. Działa dobrze poza tym, że ostatnio przestał dzialac dzwonek. Chciałbym prosić o sprawdzenie i naprawę.

Fachowiec do naprawy domofonu, który nie otwiera drzwi

2021-09-21 Bieńczyce
Dzień dobry. Moim zmartwiem jest to małe, elektryczne urządzenie. Domofon jest najzwyklejszy, bez żadnego wyświetlacza, a problem jest taki, że gdy przyciskam guzik do otwierania, to drzwi w ogóle na to nie reagują. Tak naprawdę trzeba zejść na dół klatki i manulanie je otworzyć. Nie ukrywam, że trochę to męczące. Czy ktoś z waszej firmy wiedziałby, jak tę awarię naprawić?

Naprawa guzika w domofonie - jaka cena?

2021-09-01 Prokocim, Kraków
Ostatnio dzieci bawiły się domofonem i niestety teraz przestał działać. Dokładnie mówiąc nie działa przycisk. Wygląda na to, że jest za mocno wciśnięty i nie chce, że tak powiem, odskoczyć. Próbowałam go jakoś podważyć, ale nie idzie. A nie chcę też go brać na siłę, żeby bardziej nie zepsuć. Ktoś od Was mógłby mi pomóc?

Profesjonalny serwis domofonu w bloku

2021-08-15 Mistrzejowice
Poszukuję doświadczonego fachowca od domofonów. Chciałbym zdemontować stary sprzęt i wstawić w jego miejsce nowy. Zależy mi także na poradzie, jakie urządzenie najlepiej kupić do domku jednorodzinnego, żeby nie sprawiało problemów i działało przez długie lata. Mogę na Was liczyć?

Konserwacja domofonu - pilne

2021-08-11 Stare Miasto, Kraków
Jakiś miesiąc temu pojawiły się pierwsze problemy z tym urządzeniem. Najpierw były zakłócenia, niewyraźny głos w słuchawce, jakieś dziwne dźwięki. Trochę już mam tego dosyć, postanowiłem poprosić fachowca o naprawę. Bo liczę, że da się coś z tym zrobić, żeby działał bez zarzutów.

Potrzebna naprawa klawiatury w domofonie

2021-08-10 Bieńczyce, Kraków
Od kilku lat używam tego wideofonu bezprzewodowego i wcześniej działał super, ale ostatnimi czasy coraz częściej szwankuje. Na dole jest kilka przycisków, za pomocą których można zmienić ustawienia, czy chociażby otworzyć drzwi, ale niestety czasami ta część domofonu nie działa.

Pilnie- naprawa słuchawki domofonu

2021-08-08 Dębniki
Witam. Od jakiegoś czasu w słuchawce mojego domofonu słychać straszne szumy, coś przerywa nie można zrozumieć co mówi osoba dzwoniąca. Nie mogę przecież otwierać drzwi każdej osobie, która dzwoni na mój domofon przecież mógłby być to ktoś obcy. Boje się więc otwierać drzwi. Bardzo proszę by pan podjechał i naprawił mi słuchawkę domofonu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502