Naprawa Domofonów Koszalin

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Potrzebny jest Ci niedrogi elektromonter do podłączenia płyty indukcyjnej? A może masz problem z instalacją elektryczną lub popsuł Ci się domofon? Zadzwoń do doświadczonego fachowca, który pomoże Ci szybko, solidnie i niedrogo. Usługi elektryczne są w tej ...
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt montażu domofonu

2021-08-22 Na Skarpie
Chciałabym zamontować w nowo wybudowanym domu domofon, taki który byłby połączony z bramą wjazdową . Chciałabym ją otwierać zdalnie z domu a najlepiej jakby miał jeszcze funkcje wideo. Jaki jest koszt montażu takiego domofonu?

Naprawa słuchawki domofonu

2021-08-13 Zagórzyno
Nie wiem czy to na słuch mi padło czy słuchawka w domofonie szwankuje. Bo coś słabo słyszę takie jakieś szumy się pojawiły czasami to nawet nic nie słychać. Bardzo bym prosił pana serwisanta żęby zaglądnął co się tam właściwie dzieje. Bo ja już sam nie wiem co to się tam dzieje.

Konserwacja domofonu. W firmie

2021-07-30 Lubiatowo
Przenosimy swoją działalność gospodarczą do innego lokalu, ale musimy zdać obecny i tu pojawia się problem dotyczący naszego domofonu. Coś trzeszczy w słuchawce to chyba problem z mikrofonem ale nie wiem dokładnie bo nie znam się na tym. Czy fachowiec od konserwacji domofonu przyjechałby dziś do naszej firmy sprawdzić co się dzieje?

Wymiana słuchawki domofonu

2021-07-23 Dzierżęcino, Koszalin
Dzień dobry. Kabel od słuchawki w domofonie mi się wyrwał to znaczy nie sam ja wyrwałam. Zapomniałam, że mam słuchawkę w ręce chciałam szybko pójść do płączącego dziecka słuchawka została mi w ręce a kabel dalej wisiał przy domofonie. Nie wiem co teraz zrobić nie da się go już złączyć bo próbowałam. Czy wymieniają państwo słuchawki w domofonie, razem z tym kabelkiem?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502