Naprawa Domofonów Kielce

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Kielce.
Wybrane zlecenia

Naprawa głośnika w domofonie

2021-09-10 Ślichowice
Szef poprosił mnie, abym znalazła do naszej firmy fachowca, który może się zająć naprawą głośnika w domofonie. Chodzi o to, że przycisk wpuszczania działa, ale nie słychać w słuchawce kto chce wejść. Musi być to jak najszybciej naprawione, dlatego zależy mi na szybkim kontakcie.

Wymiana domofonu w firmie

2021-08-17 Zagórska Południe, Kielce
Mamy rodzinną firmę i wynajeliśmy nowy budynek do jej prowadzenia. Po mału wymieniamy w tym budynku rzeczy na nowe. Teraz chcemy się dowiedzieć jakie są koszty za demontaż i montaż nowego domofonu? Czy macie Państwo wolne terminy w tym tygodniu?

Na już potrzebuję kogoś do naprawy domofonu, który nie otwiera bramy

2021-07-19 Sady, Kielce
Pilnie potrzebna pomoc! Mam domofon, który się popsuł. Nie jesteśmy tego naprawić sami. Chodzi o to, że to urządzenie otwiera jednocześnie drzwi wejściowe i bramę. Teraz nic nie działa, po tym jak chwile nie było prądu. Czy jest szansa u Państwa, aby szybko się tym zająć?

Jaki jest koszt konserwacji domofonu?

2021-06-28 Głęboczka, Kielce
Serdeczna prośba do Państwa o jedną usługę związaną z domofonem. Co kilka lat znajduję fachowca do konserwacji mojego urządzenia. Robię to regularnie, ponieważ mam unikatowy domofon i chce, aby służył mi jak najdłużej.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502