Naprawa Domofonów Katowice

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Katowice.
Wybrane zlecenia

Potrzebna sprawdzona firma od naprawy klawiatury w domofonie.

Osiedle Tysiąclecia, Katowice
Bardzo proszę o pomoc. Jakiś niewyrzyty człowiek wyładował chyba swoją złość na domofonie i powciskał wszystkie przyciski. Próbowałam je jakoś wyjąć ale nie udało mi się. Wszystko jest luźne i nie chce działać. Czy mógłby ktoś przyjechać i sprawdzić co się da z tym zrobić? Mam nadzieję, że nie będzie potrzebna na razie wymiana bo miałam inne wydatki i wolałabym tego nie robić. Może uda się go jeszcze uratować.

Jaki jest koszt konserwacji słuchawki domofonu.

Piotrowice-Ochojec
Piszę do Państwa w takiej sprawie. Mam już leciwy domofon. Nie chcę go jeszcze wymieniać bo za jakiś czas będę robiła generalny remont i w tedy się tym zajmę. Potrzebuje konserwacji słuchawki bo coraz słabiej słyszę. Osoby które do mnie przychodzą również mają problem ze zrozumieniem słów. Czy długi jest czas oczekiwania na przyjazd? Jaki będzie koszt takiej konserwacji?

Potrzebna naprawa słuchawki domofonu w domu.

Śródmieście, Katowice
Moja kilkuletnia córka próbowała dostać się do domofonu. Pociągnęła za kabel i słuchawka uderzyła o podłogę. Coś musiało się tam poluzować bo od tamtej pory słabo słyszę osoby po drugiej stronie. Jaki będzie koszt i termin naprawy?

Potrzebny montaż domofonu w domu.

Brynów
Witam. Remontowałam dom. Ekipa remonotwa nie wiem co zrobiła ale uszkodziła cały domofon i kabel, który do niego dochodził. Stwierdziłam, że nie będę już ich ścigać tylko poproszę o zamontowanie nowego. Tamten i tak był stary i zniszczony. Czy Państwo mają swoje domofony czy muszę kupić własny aparat. Jakie będą koszty i czas realizacji usługi? Czekam na informację.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502