Naprawa Domofonów Kalisz

Usługi Elektryczne i Serwis Anten GK Tech Krzysztof Galas
5
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam tego technika zajmującego sie naprawianiem domofonów. U mnie był taki problem, że nastąpiło przepalenie kabla od domofonu. Serwisant pojawił się u mnie niezwykle szybko, był bardzo kompetentny. Ceny również uważam, że nie są zawyżone. Polecam. "
Serwis Elektryczny i Usługi Naprawy Klimatyzacji Jan Kubiak
4.6
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Musiałem założyć w swoim biurze nowy domofon. Stary miałem już od kilu lat. Nie była to zbyt polecana firma. Szczerze mówiąc kupiłem go bo był tani, a ja na starcie nie miałem wiele pieniędzy. Teraz kupiłem już taki nowy z prawdziewego zdarzenia i potrzebowałem kogoś kto dokona jego montażu. Technik z tej firmy bardzo dobrze zajął się moją sprawą i już po 3 godzinach domfon hulał jak ta lala, polecam!"
Wybrane zlecenia

Na już potrzebna naprawa słuchawki domofonu w domu

2021-09-20 Ogrody, Kalisz
Kontaktuje się ponieważ w trybie pilnym muszę porozmawiać z osobą, która reperuje słuchawki od domofonu. Potrzebuję osoby z doświadczeniem bo problem ze słuchawką wciąż wraca i wraca. Ostatnio ze dwa miesiące temu był majster i tak zrobił, że znów jest problem. Nie wiem być może będzie trzeba wymienić ją na nową. Wolałbym jednak naprawić.

Konserwacja domofonu w domu

2021-09-17 Rogatka, Kalisz
Wprowadziłem się z żoną do domu takiego do remontu. Mamy w nim domofon, który nie działa zbyt sprawnie coś szumi. Domofon otwiera nam bramę wjazdową, która musi być zamykana z uwagi na to, że mamy małego psa. Na razie nie chcemy kupować nowego bo oszczędzamy na remont kuchni. Czy jest pan fachowiec, który wykonałby usługę konserwacji domofonu?

Konserwacja domofonu

2021-09-14 Śródmieście II
Witam. Mam nie cierpiące zwłoki pytanie czy posiadają państwo pracownika który zajmuje się konserwacją takich aparatów jak domofon? Sypie mi się już ten mój domofon chyba ze starośći a konkretnie mikrofon w nim, lub też sama słuchawka nie jestem do końca pewien. Nie chcę jeszcze wymieniać sprzętu na nowy.

Na już! Naprawa domofonu, który nie otwiera bramy

2021-07-19 Korczak
Prowadzę małą firmę transportową poza miastem. Domofon który zawsze otwierał bramę wjazdową dla samochodów ciężarowych przestał działać. Nie da się otworzyć bramy. Ciężarówki nie mogą stać na drodze bo po pierwsze blokują przejazd a po drugie jest to strasznie ryzykowne bo niezabezpieczony towar może zostać skradziony. Proszę o pomoc w naprawie domofonu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502