Naprawa Domofonów Grudziądz

Usługi Elektryczne Mateusz Zielecki
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje biuro mieści się w małym mieszkanku w centrum mista, trochę na uboczu, ale jednak dalej to centrum. Mieliśmy problem z uszkodzonym domofonem,okazało się w późniejszym czasie, że chodziło o przecięty przewód. Widocznie sąsiedzi coś majsterkowali i przypadkiem naruszyli nasz przewód. Nie mam im tego za złe, czasem tak się zdarza, fachowiec szybko się uporał z tej firmy z problemem i jestem zadowolona. "
Wybrane zlecenia

Instalacja domofonu

2021-09-07 Os. Lotnisko
Na polecenie szefa poszukuję fachowca do instalacji domofonu w firmie. Przenosimy się do innego biura w kolejnym tygodniu. Czy jest szansa by fachowiec do tego czasu zainstalował nowy domofon?

Naprawa zasilacza w domofonie. Pilne

2021-08-24 Śródmieście, Grudziądz
Czy mogę liczyć na pomoc miłego pana, który naprawiłby zasilacz w moim domofonie. Po raz kolejny się zepsuł nie wiem dlaczego tak się dzieje ale to już drugi raz w tym roku. Bardzo mi się spieszy bo jutro jadę do córki, dlatego proszę o pilną pomoc.

Pilne! Naprawa zasilacza w domofonie w bloku

2021-08-19 Nowe Lotnisko, Grudziądz
Witam. Pilnie potrzebuję państwa pomocy. Zepsuł mi się domofon, syn próbował go naprawić lecz chyba zamiast pomóc to jeszcze bardziej pogorszył sprawę. Prawdopodobnie uszkodził zasilacz, doszło do spięcia. Mieszkamy w bloku i domofon jest nam niezbędny do życia. Pomożecie państwo?

Fachowa naprawa zasilacza w domu

2021-07-26 Mały Kuntersztyn
Dzień dobry. Podczas wczorajszej burzy powstało przepięcie elektryczne i spalił mi się zasilacz w domofonie. Mieszkam w bloku poza miastem. Czy mogę liczyć na pomoc fachowca w dniu jutrzejszym, ponieważ po jutrze wyjeżdżam i nie będzie mnie przez kolejny tydzień w kraju. Zależy mi na jak najszybszym uporaniu się z naprawą.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502