Naprawa Domofonów Gorzów Wlkp

Elektryk Elektro Instal Gracjan Ilkowski
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kilkukrotnie już podczas gdy do naszych drzwi próbują dostać się goście i dzwonili domofonem dochodziło do zaniku prądu w całym mieszkaniu. Było to naprawdę bardzo uciążliwe, że domofon robił spięcia, lecz doświadczony fachowiec, dzięki swojej rozległej wiedzy od ręki znalazł rozwiązanie tego problemu. Bardzo polecam jego usługi!"
Wybrane zlecenia

Fachowa konserwacja słuchawki domofonu

Wieprzyce
Witam państwa serdecznie. Kontaktuję się ponieważ poszukuję kontaktu do serwisu domofonów w moim mieście. Czy zajmujecie się takii usługami? Chodzi mi dokładniej o słuchawkę, od której urwał mi się kabel. Ile wyniesie wymiana takiej częsci? Jaki jest czas oczekiwania na fachowca?

Naprawa głośnika w domofonie

Zieleniec, Gorzów Wlkp
Dzień dobry, ile mniej wiecej zapłacę za naprawę domofonu? Szukam kogoś, kto profesjonalnie zajmuje się domofonami w mieszkaniach. Nie dzała głośnik i osoba po drugiej stronie kompletnie nie słyszy, co mówie. Czy zajmujecie się takimi usługami? Ile mniej więcej będzie się czekało na przyjazd fachowca?

Fachowe naprawy klawiatury w domofonie

Piaski
Dzień dobry państwu, szukam fachowej pomocy do domofonu w bloku mieszkalnym. Nie działa klawiatura. Guziki nie dociskają się do końca, być może są zabrudzone. Niektóre guziki kompletnie nie reagują na dotyk. Czy dacie rade coś z tym zrobić? Jaki jest koszt takiej naprawy?

Naprawa głośnika w domofonie

Baczyna-Santocko, Gorzów Wlkp
Witam, szukam niezwłocznie pomocy do popsutego domofonu. Nie da rady tak funkcjonować, kiedy osoba, która dzwoni nie słyszy co mówię. Nie działa głośnik i być może potrzebna będzie naprawa albo wymiana.Czy możecie coś z tym zrobić? Ile czeka się na przyjazd fachowca? Prosze o pilną pomoc w tej sprawie. Czy jest mozliwosc wizyty w dniu jutrzejszym?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502