Naprawa Domofonów Gniezno

Usługi Elektryczne Artur Kolski
5
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Oj jestem bardzo zadowlona z usług tego fachowca, bardzo dobrze zajął się moim problemem. Okazało się, że ktoś przypadkiem w moim bloku przewiercił moje przewody od domofonu. Na szczęscie nie była to duża usterka i technik mógł się tym zająć od ręki, a koszt rónież nie był jakiś wielki także nie nadszarpneło to znacząco mojego budżetu. Polecam bardzo ten serwis. "
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Montaż Mebli oraz Usługi Przeprowadzkowe i Dezynfekcji Instal Budex Łukasz Niedźwiedź
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Miałem taki problem ostatnio, nie działał mi guzik w domofonie. Nie wiedziałem jak to naprawić. Nie jestem specjalistą, także wolałem zlecić to jakiemuś fachowcowi. Pan serwisant na prawdę szybko poradził sobie z tym problem, był bardzo sympatyczny przy okazji, co jest dużym plusem. Domofon znów działa poprawnie, ze swojej strony polecam ten serwis. "
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Panowie są przesympatyczni w tym serwisie. Bardzo szybko zajęli się moim problem, zjawili się na miejscu o czasie i zostawali po sobie wspaniałe wrażenie, którego chyba długo nikt inny nie bedzie potrafił przebić. Mój problem polegał na nie działajacym guziku w domofonie, co doprowadzało mnie do szweskiej pasji. Dobrze, że trafiłam akurat na ten serwis, polecam."
Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Sommerrey
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem wdzięczna za tak szybki odzew na mój problem od tego technika. Miałam problem z przepalonym kablem od domofonu. Nie wiem jak to się stało, ale zupełnie nie potrafiłam sobie z tym sama poradzić. Wymagało to interwencji fachowca. Serwis na medal, spisał się doskonale, już wszystko działa, polecam!"
Serwis Elektryczny Wpelektro Przemysław Wojdyło
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Miałem doczynienia z wieloma serwisami w swoim życiu. Często byli to dobzi fachowcy, nie mówię że nie. Ale jednak na tak dobrych serwisantów jak w tej firmie, jeszcze nigdy nie trafiłem. Klasa sama w sobie, szybkość wykonania usługi chyba rekordowa, widać, że mają ten fach w ręku jakby się z nim urodzili. "
Wybrane zlecenia

Konserwacja słuchawki domofonu

2021-08-16 Osiedle Ustronie
Potrzebuję fachowca, który zna się na domofonach przewodowych. Wczoraj za daleko odeszłam od drzwi, przy których jest ten domofon, nie wystarczyło kabla, no i urwałam słuchawkę. Wsadziłam go na nowo, ale teraz wydaje dziwne dźwięki i charczy. Być może coś zrobiłam nie tak, albo po prostu domofon uległ poważniejszemu uszkodzeniu.

Fachowe porady i naprawa klawiatura w domofonie

2021-07-16 Osiedle Władysława Łokietka
Mam do państwa dwie sprawy. Pierwsza dotyczy serwisu mojego domofonu bezprzewodowego. Coś nie tak jest z przyciskami, nie reagują w ogóle na dotyk, potrzebny serwis. Druga sprawa dotyczy moich rodziców. Chcą zamontować sobie wideofon w swoim domu i szukają pana, który coś by im podpowiedział w tym temacie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502