Naprawa Domofonów Gliwice

Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

Szukam kogoś do instalacji domofonu

2021-09-16 Bojków, Gliwice
Mam firmę, gdzie zainstalowaliśmy przed budynkiem przy bramie domofon. Chodzi o to, żeby łatwiej było wpuszczać do środka klientów. Niedawno był ten domofon zainstalowany, ale chyba jest coś nie tak. Bo raz się załączy otwarcie, a czasami nie. Czy moglibyśmy liczyć na Państwa pomoc?

Fachowiec do naprawy klawiatury w domofonie

2021-08-22 Sikornik
Dzień dobry. Piszę do Państwa w sprawie jednego bloku, który należy do naszej spółdzielni mieszkaniowej. Dostaliśmy zgłoszenie od mieszkańców, że nie działa klawiatura od domofonu, który wpuszcza ludzi do środka. Chcielibyśmy, aby fachowiec od takich rzeczy mógł to naprawić. Jaki to może być koszt? Czy wystawiają Państwo faktury?

Fachowiec do montażu domofonu

2021-08-06 Politechnika, Gliwice
Doby wieczór. Moi rodzice właśnie zamieszkali w nowym mieszkaniu. Szukam dla nich teraz dobrego fachowca co mógłby zamontować nowy domofon. Stary był już tak zniszczony, że w sumie nie wiem jak on jeszcze działał. Nowy już został zakupiony i tylko wystarczy go dobrze podłączyć, aby prawidłowo działał. Czy jest szansa u Państwa się umówić na naprawę? Czekam na kontakt.

Naprawa głosnika w domofonie

2021-07-03 Szobiszowice
Witam. Od kilka tygodni nie działa mi głośnik w domofonie tak jak kiedyś. Wydaje mi się, że jakby się tam zabrały brudy i dlatego się tak dzieje. Czy w ogóle naprawia się takie części w tych sprzętach? Jaki może być orientacyjny koszt takiej ewentualnej naprawy? Pozdrawiam.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502