Naprawa Domofonów Gdynia

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Gdynia.
Wybrane zlecenia

Fachowiec do konserwacji słuchawki domofonu

2021-09-18 Pogórze, Gdynia
Dobry wieczór. Czy możecie polecić kogoś takiego? Mieszkam w bardzo starej kamienicy, która w latach 90tych przszła lekką modernizację i otrzymała dużo usprawnień. Wszystkie jednak zostały wykonane w bardzo gustownym stylu, więc potrzebuje prawdziwego specjalisty od starszych rozwiązań.

Ile kosztuje wymiana domofonu?

2021-09-02 Chylonia, Gdynia
Dzień dobry, szukam serwisu, który mógłby przyjechać na miejsce do nas na portiernie i wymienić stary domofon. Zakupiliśmy nowy, z funkcją kamery oraz innymi bajerami i trzeba go zamontować w budce i przy wjeździe. Konieczne jest zrealizowanie tego przed weekendem. Dacie rade?

Wymiana słuchawki domofonu w firmie

2021-07-13 Pogórze, Gdynia
Witam serdecznie. Jestem właścicielem pewnej firmy przewozowej i mamy wybudowane biuro piętrowe w centrum. Ostatnio jest problem z działaniem domofonu u szefa w pokoju. Mówi, że głos drugiej osoby cały czas skrzeczy i jest zniekształcony. W dodatku nie zawsze dzwoni i goście mówią, że przerywa szefa gdy mówi do nich.

Naprawa zasilacza w domofonie

2021-07-02 Dąbrowa, Gdynia
Witam, mam problem z działaniem domofonu w moim mieszkaniu w bloku. Wydaje mi się jakby to był kłopot właśnie z zasilaniem, zachowuje się jakby miał słabe baterie tylko, że nie jest na baterie. Dźwięk dzwonka jest dużo cichszy niż zawsze i nie raz z łazienki nic już nie słychać. Dźwięk rozmówcy tak samo jest bardzo zagłuszony i bardzo ciężko cokolwiek zrozumieć.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502