Naprawa Domofonów Gdańsk

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Gdańsk.
Wybrane zlecenia

Wymiana domofonu w firmie

Krakowiec
Szukamy kompetentnego pana fachowca, który świadczy usługi instalacyjne w przypadku domofonów. Mamy do wymontowania domofon przewodowy i chcielibyśmy w jego miejsce zamontować domofon bezprzewodowy. Czy u państwa jest to możliwe?

Demontaż i montaż domofonu w firmie

Młyniska, Gdańsk
Od dłuższego już czas urządzenie do otwierania drzwi wejściowych pracuje bardzo źle. Czasami drzwi w ogóle nie chcą się otworzyć, albo nie słychać, jak ktoś dzwoni. Szef zlecił nam wyszukanie dobrej firmy, która jak najszybciej mogłaby nam to zlecenie wykonać, najlepiej jeszcze w tym tygodniu.

Ile kosztuje naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi

Letnica
Zwracam się do państwa ze sprawą uszkodzonego domofonu. Został on przygnieciony przypadkowo podczas remontu. Efekt tego jest taki, że teraz za pomocą przycisku nie można otworzyć drzwi. Jaka byłaby orietacyjna cena za taką naprawę?

Na już montaż domofonu w bloku

Rudniki
Dobry wieczór. Poszukuję firmy, która zamjuje się instalowaniem domofonów z blokach. Uzyskałem zgodę na montaż ze strony wspólnoty mieszkaniowej, chociaż z tego, co się dowiedziałem, to tak naprawdę nie była ona potrzebna. Reasumując, sprzęt jest już zakupiony, czeka tylko na pana fachowca. Proszę o informację, jak długo czeka na u państwa na realizację takiego zlecenia?

Ktoś do konserwacji słuchawki domofonu w bloku

Brętowo
Moi rodzice potrzbują fachowca, który mógłby naprawić im domofon. Ostatnio zaczął źle działać, hałasować. Ja w ich imieniu kontaktuję się z państwem i liczę na kompleksową pomoc. Kiedy mógłby ktoś do nich podjechać w tej sprawie?

Pilna naprawa domofony, który nie otwiera bramy przed domem

Piecki-Migowo
Jestem zainteresowany skorzystaniem z państwa usług. Zależałoby mi, aby była ona wykonana jak najszybciej. Czy na jutro mają państwo jeszcze wolne terminy? Aktualnie nie mogę otworzyć bramy, która mieści się na moim podwórku.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502