Naprawa Domofonów Elbląg

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Elbląg.
Wybrane zlecenia

Potrzebna na już naprawa głośnika w domofonie

2021-08-21 Modrzewina, Elbląg
Witam serdecznie państwa. Szukam fachowca, który świadczy usługi serwisowe dla domofonów. Opisze krótko problem. Jak odbieram domofon to osoba po drugiej stronie nic nie słyszy. Prawdopodobnie jest głośnik do naprawy. Prosze o szybką pomoc bo jest to bardzo uciążliwyproblem. W jakim czasie najszybciej mogę liczyć na Waszą pomoc? Jakie są orientacyjne koszta takiej naprawy?

Szukam firmy od naprawy domofonu, który nie otwiera drzwi

2021-08-03 Kamionka, Elbląg
Dzień dobry, piszę z takim zapytaniem. W jakim czasie najszybciej może być naprawa domofonu w domu? Coś nie działa i nie otwiera drzwi. Niby sygnał i dźwięk jest ale jak chce wpuścić gosci to drzwi są zablokowane. Co może być przyczyną takiego działania?

Jaki jest koszt naprawy zasilacza w domofinie

2021-08-01 Zakrzewo, Elbląg
Witam piszę ponieważ chciałabym zapytać o orientacyjną cenę naprawy domofonu w firmie. Pracownicy zgłosili, że domofon nie działa prawidłowo. Nie słychać rozmócy po drugiej stronie. W jakiej cenie mniej więcej byłaby usługa? Kiedy najszybciej może przyjechać elektryk i zrobić przegląd urządzenia?

Naprawa głośnika w domofonie

2021-07-30 Modrzewina, Elbląg
Witam. Mam problem z domofonem. Nie słychać głosu. Być może zalało głośnik, ostatnio były ulewne deszcze i wichury i możliwe, że po prostu dostała się do srodka woda i nic nie słychać. W jakim czasie najszybciej można liczyć na pomoc fachowca?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502