Naprawa Domofonów Dąbrowa Górnicza

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Elektryk w mieście Dąbrowa Górnicza.
Wybrane zlecenia

Naprawa domofonu, który nie otwiera bramy

Błędów
Witam serdecznie. Czy jestem w stanie jakoś zaradzić na usterkę aparatu z wideo, który prawdopodobnie nie łączy, bo przestał spełniać swoją podstawową funkcję? Możliwe, że coś tam źle wcisnęłam i dlatego nie chodzi? Czy któryś z Waszych serwisantów mógłby podjechać w najbliższym czasie do mojego mieszkania i zweryfikować źródło tej usterki? Mogę na Was liczyć?

Montaż domofonu w firmie na już!

Ratanice
Kontaktuję się z Państwem, ponieważ Nasza firma jest zainteresowana usługą instalacj dwóch nowych domofonów w biurowcu w centrum miasta. Jakiego rzędu są to koszty? Prosimy o informację.

Naprawa guzika w domofonie

Kuźniczka Nowa
Prawdopodobnie zbyt dużej siły użyłam do wciśnięcia guzika na domofonie podczas otwierania furtki, bo obecnie w ogóle nie łączy i jakby się zablokował w jednej pozycji, jest nie do ruszenia. Muszę jak najszybciej go naprawić, ponieważ codziennie używam go przynajmniej kilka razy. Pomóżcie!

Naprawa głośnika w domofonie

Strzemieszyce Wielkie
Od kilku dni bardzo słabo słyszę głos w słuchawce od domofonu. Zauważyłam, że dźwięk jest bardzo zniekształcony oraz znacznie wyciszony. Muszę się bardzo skupiać, żeby zrozumieć wypowiadane słowa. Wyczyściłam dokładnie słuchawkę, więc to nie przez bród tam zgromadzony. Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502