Naprawa Domofonów Częstochowa

Instalacja elektryczna wymaga profesjonalnej naprawy lub wymiany? Skorzystaj z usług firmy specjalizującej się w nawet najtrudniejszych zadaniach dotyczących elektryki i serwisu bram. Zdobywane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala fachowcom świadczyć usługi ...
Elektryk Andmar Mariusz Łągiewka
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Serwis domofonu 24h, któremy powierzyliśmy to zadanie, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. W domofonie nie działał guzik, co powodowało chmarę niedogodności w funkcjonowaniu naszej placówki. Zdolnosci manualne i podzielność uwagi połączona z niebywałą koncentracją to chluba Waszej firmy! Jestem jak najbardziej na TAK. Daję serwisowi pięć gwiazdek i pozdrawiam serdecznie."
Wybrane zlecenia

Wymiana słuchawki domofonu.

2021-07-22 Mirów
Dzień dobry. Poszukuję kogoś kto da radę podjąć się na piątek zlecenia wymiany wszysktich słuchawek w całym bloku. Jesteśmy w trakcie modernizacji całego tego systemu domofonowego i potrzebujemy fachowca, który nam pomoże. Po tej usłudze będą jeszcze dalsze więc jest szansa na większą robotę. Macie kogoś z dużą ilością wolnego czasu w najbliższym tygodniu?

Konserwacja słuchawki domofonu

2021-07-10 Tysiąclecie, Częstochowa
Poszukuję majstra, który dałby radę podjechać na dniach do mnie na mieszkanie i zobaczyć co da się zrobić ze szwankującym domofonem. Od pewnego czasu cały czas ta słuchawka brzęczy i nie da się tego wyciszyć. Jak ktoś do mnie dzwoni i odbieram to nie raz muszę ją odłożyć i czekać na drugi dzwonek bo w ogóle jest cisza.

Fachowiec do konserwacji słuchawki domofonu w naszej firmie.

2021-07-10 Kiedrzyn
Witam serdecznie, mamy u nas w zakładzie kłopot z funkcjonowaniem domofonu na połączeniu brama wjazdowa a biuro logistyczne. Chłopaki z logistyki i kierowcy narzekają od paru dni, że zupełnie nie rozumieją co się mówi przez słuchawkę i tak na prawdę ktoś musi wychodzić i kierować spod bramy auta.

Firma od wymiany domofonu

2021-06-30 Trzech Wieszczów
Poszukuję specjalistów, którzy będą w stanie zdemontować stary domofon z guzikami i w to miejsce zamontować taki dotykowy z kamerą i dodatkowymi funkcjami. Konkretny model juz mamy wybrany i zamówiony, powinien jutro rano być na miejscu więc brakuje tylko majstra.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502