Naprawa Domofonów Chorzów

Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Elektryk Mirosław Szostak
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

Elektryk Mirosław Szostak

Naprawa Domofonów Chorzów
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że przy okazji cięcia tapety w domu, przetnę przewód od domofonu to chyba bym się roześmiała. A niestety takie historie się zdarzają. Trudne do uwierzenia, a jednak. Musiałam trochę poszukać, ale znalazłam Was- moich wybawicieli, którzy zdołali naprawić wyrządzone przeze mnie szkody jeszcze przed powrotem męża z delegacji. I tym sposobem Wasz serwis zapobiegł kłótni w rodzinie."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilne! Naprawa guzika w domofonie

2021-09-20 Klimzowiec, Chorzów
Dzień dobry. Ostatnio zauważyłem, że w moim domofonie niedziała główny przycisk. Chciałem otworzyć drzwi bo córka przyjechała ale nie mogłem . Jeszcze w poprzednim tygodniu wszystko było sprawne nie wiem być może coś się rozłączyło. Potrzebuję fachowca który pilnie wymieniłby lub naprawił guzik w moim domofonie.

Naprawa domofonu, który nie otwiera bramy

2021-09-14 Śródmieście
Brama w moim domu przestała się otwierać. no niby naciskam ten guzik w domofonie ale brama nawet nie drgnie. Swiatełko na domofonie się pali ale mimo to nie działa. Poratują państwo ?

Na już potrzebny serwis domofonu

2021-08-25 Pniaki
Mieszkam w domu jednorodzinnym i posiadam domofon którym otwieram bramę wjazdową. Potrzebny mi serwisant do niedziałającego domofonu. Bo coś się stało i nie mogę usłuszeć osoby, która do mnie dzwoni. Dzwonek jest sprawny, bramę też się da otworzyć lecz nikogo nie słychać.

Fachowiec do serwisu domofonu

2021-08-06 Stary, Chorzów
Witam serdecznie. Moja sąsiadka mieszkająca na pierwszym piętrze ma niedziałający domofon jest tak jakby wyłączony guziki się nie podświetlają nie ma też sygnału jak próbuję zadzwonić z dołu. Jest to starsza osoba i chodzenie po schodzch by otwierać drzwi jest dla niej bardzo problematyczne. Czy znajdzie się fachowiec do serwisu domofonu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502