Naprawa Domofonów Bytom

Usługi Elektryczne Adam Więckowski
4.6
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kilka dni temu mój małżonek, podczas majsterkowania, gdy wiercił w ścianie by zamontować nową półkę, niestety, przewiercił przewód i tym samym uszkodził domofon. Nie będę cytowała jego reakcji w języku łacińskim, ale zacytuję co powiedzieliśmy wszyscy po udanej naprawie: "Dziękujęmy wam za pomoc w naprawie i wykonaną usługę!"."
Jerzego Ziętka
Elektryk Mirosław Szostak
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bałam się, że skoro nie znam się na takich technicznych tematach to łatwo będzie mnie oszukać jako laika. Mąż zamówił serwisantów do domu, bo nie wiedzieć czemu domofon robił zwarcie. Jak się okazało niepotrzebnie się martwiłam, bo Pan serwisant był bardzo rzeczowy, wyrozumiały i dokładny. Doskonała obsługa na najwyższym poziomie."
Stroszek-Dąbrowa Miejska
Serwis będzie dostępny od dnia 01.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

Konserwacja domofonu

2021-08-31 Stroszek-Dąbrowa Miejska
Obecny domofon zakupiłam już kilka dobrych lat temu, bo na samym początku mieszkania, tuż przed wprowadzeniem się do obecnego domu. Niby wszystko z nim w porządku, ale mam wrażenie, że trochę ciszej przez niego słychać. Chyba potrzebny będzie przegląd i konserwacja. Mogę liczyć na Waszą pomoc? Też robicie coś takiego?

Naprawa zasilacza w domofonie

2021-07-22 Łagiewniki
Nie jestem pewna co dokładnie zaczęło szwankować w moim domofonie, ale ostatnio strasznie się przegrzewa. Może to coś z zasilaczem. Nie jestem pewna czy w ogóle opłaci się wykonywać napawę, jeśli to właśnie ta część nawaliła. Pomożecie?

Naprawa domofonu, który nie otwiera drzwi w domu

2021-07-19 Bobrek, Bytom
Serdecznie proszę o możliwie najszybszy termin wizyty elektryka, który mógłby przyjrzeć się usterce mojego domofonu, który już od kilku dni nie domaga i nie działa tak jak powinien. Czekam na pomoc,

Firma od wymiany domofonu

2021-06-28 Miechowice
Już od kilku dni domofon, który miałam zamontowany już od dłuższego czasu, zacząłą szwankować i nie łączyć. Dlatego też szybko zdecydowałam się na kupno nowej sztuki, bo czułam, że z tamtego sprzętu nie da się już za wiele wykrzesić. Moglibyście zająć się instalacją zakupionego sprzętu?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502