Naprawa Domofonów Bydgoszcz

Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jak tu nie wystawić dobrej opini temu srwisowi, kiedy jestm aż tak zadowolona z ich usług, że to głowa mała. Panowie bardzo pomocni, znający się na swoim fachu. Nie działała mi tak jakby sama obudowa od domofonu, ponieważ guzik, który jest przy furtce przestał wysyłać sygnał do mieszkania. Ale fachowiec to naprawił i już działa. "
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt instalacji domofonu.

Piaski
Dzień dobry. Kupiłam dom z rynku wturnego i niestety nie ma w nim domofonu. Nie wyobrażam sobie biegać ciągle do furtki żeby otworzyć a jest ona spory kawałek od domu. Jaki jest koszt instalacji nowego domofonu i jaki jest czas oczekiwania na zamontowanie go? Nie ukrywam że bardzo zależy mi na czasie bo takie bieganie jest bardzo uciążliwe.

Potrzebna fachowa naprawa klawiatury w domofonie.

Brdyujście, Bydgoszcz
Witam. Jest problem z klawiaturą w domofonie. Mieszkam w domu wielorodzinnym i osoby, któr chcą się do mnie dostać mają problem aby wybrać numer mieszkania. Guziki czasami nie reagują na przyciskanie. Są momenty że trzeba kilkakrotnie wciskać żeby wybiło numer. Jaki będzie koszt naprawy klawiatury i ile będzie trzeba czekać na przyjazd?

Pilnie potrzebna naprawa klawiatury w domofonie.

Czyżkówko, Bydgoszcz
Wczoraj wieczorem jakaś banda dzieciaków zniszczyła mi domofon. Mianowicie są powypalane przyciski w klawiaturze i nikt nie może się do mnie dodzwonić. Część z nich wogóle nie ma. Proszę o szybką pomoc. Jakie będą koszty naprawy takiego zniszczenia?

Potrzebna fachowa konserwacja domofonu w firmie.

Wyżyny
Witam. Mam wiekowy domofon w firmie i powoli zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Są momenty, że nikogo nie słyszę. Kabel też już jest zniszczony a słuchawkę aż strach przyłożyć do twarzy. Czuć nieprzyjemny zapach. Proszę o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie takiej usługi.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502