Naprawa Domofonów Bielsko-Biała

Serwis Elektryczny Elstor Michał Dzius
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Szukasz firmy, która profesjonalnie zamontuje oświetlenie w Twoim mieszkaniu? Zastanawiasz się nad fachowcem, który wykona tę usługę rzetelnie, a do tego możliwie najtańszym kosztem? A może zależy Ci na regularnym przeglądzie instalacji elektrycznej? Nawet jeśli ...
Serwis Elektryczny Techniksolar
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Techniksolar

Naprawa Domofonów Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Posiadasz niesprawną instalację elektryczną? Zależy Ci na szybkiej wymianie bezpieczników? Jedyną słuszną decyzją, jaką możesz w danej chwili podjąć, będzie kontakt z tym serwisem elektrycznym – gwarantujemy, że pracujący tutaj fachowcy ...
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa zasilacza w domofonie?

2021-09-17 Komorowice Krakowskie
Z jakimi orientacyjnymi kosztami wiąże się interwencja doświadczonego elektryka w sprawie niedziałającego domofonu w mieszkaniu. Nie wiem czemu, ale w ogóle nie chce się załączyć. Podczas dzwonienia nagle wysiadł, ucichł i nie można go włączyć. Jesteście w stanie coś z tym zrobić?

Potrzebna firma od instalacji domofonu w domu

2021-09-07 Osiedle Wojska Polskiego
Dopiero co wprowadziłam się do nowego mieszkania w centrum miasta. Mam już wszystko urządzone i wręcz gotowe do wprowadzenia się. Potrzebuję tylko, by któryś z elektryków podjechał i zamontował domofon, który mam już zakupiony. Kiedy najwcześniej jesteście w stanie pomóc?

Wymiana słuchawki domofonu. Pilne!

2021-08-20 Mikuszowice Śląskie
Moje dziecko bawiło się dzisiaj w sekretarkę i niestety do tego celu używało domofonu wiszącego na ścianie. Pech chciał, że córka zbyt mocno pociągnęła za słuchawkę i sprężyna się całkowicie urwała. Obecnie mam sprzęt totalnie nie do użytku. Mogę na Was liczyć? Potrzebuję fachowca.

Fachowa naprawa zasilacza w domofonie w firmie

2021-07-22 Leszczyny, Bielsko-Biała
Mamy w biurze domofon z wideo, służy nam do płynnego przechodzenia pracowników pomiędzy różnymi działami. Jednak od wczoraj zaczął się zacinać. Raz się załącza i otwiera drzwi, a raz w ogóle nie reaguje na polecenia. Co istotne, interesuje Nas także czy wystawiacie Państwo faktury VAT za wykonane usługi? Potrzebny szybki serwis.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502