Naprawa Domofonów Białystok

Elektryk Cezary Kulesza
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły

Elektryk Cezary Kulesza

Naprawa Domofonów Białystok
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo zachwalam sobie całodobowy serwis domofonów, któremu zleciłem naprawę przepalonego kabla. Teraz bez problemu otworzę każdemu, kto zadzwoni do drzwi. A najbardziej, nie mogę doczekać się, kiedy dostawca pysznego jedzenia skorzysta z naprawionego już urządzenia. Wasz pracownik spisał się bardzo dobrze! Z pewnością będę polecać korzystanie z usług Waszego serwisu."
Usługi Elektryczne i Naprawa Komputerów Janusz Dzieniszewski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wraz z lokatorami chcielibyśmy wyrazić głęboką wdzięczność za profesjonalne zajęcie się problemem z naszym zainstalowanym domofonem w klatce w bloku. Od pewnego czasu niektóre przyciski nie działały i nie dało się wpisać wielu kodów czy zadzwonić pod niektóre mieszkania. Wasz fachowiec podjął się naprawy klawiatury co mu się udało bardzo dobrze i pozwoliło nam zaoszczędzić pewną kwotę na kupno zupełnie nowego urządzenia."
Wybrane zlecenia

Jaki byłby koszt za konserwację domofonu w domu?

2021-09-12 Jaroszówka
Dzień dobry. Czy mógłbym liczyć na państwa pomoc w przypadku urządzenia do otwierania drzwi zewnętrzych, które charczy i piszczy? Usterka pojawia się, gdy ktoś zadzwoni i podnieśnie się słuchawkę. Zamiast czystego głosu, tak jak było to jeszcze tydzień temu, są bardzo duże zakłócenia. Wiedzielibyście jak to naprawić?

Szukam firmy do instalacji domofonu

2021-09-03 Mickiewicza, Białystok
Niedawno wprowadziłem się do nowego mieszkania i chciałbym zamontować nowy, bezprzewodowy domofon. Czy świadczą państwo takie usługi?Jeśli tak to na kiedy mógłbym się z Wami umówić?

Fachowa naprawa domofonu, który nie otwiera bramy

2021-08-19 Wygoda, Białystok
Witam państwa! Mam poważny kłopot, ale tak naprawdę nie wiem, czy z bramą, czy z domofonem. Wydaje mi się, że z tym drugim, dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc do państwa, ponieważ wyczytałem na stronie internetowej, że naprawiają państwa pracownicy takie rzeczy. Mógłbym zamówić rozmowę telefoniczną z fachowcem w celu potwierdzenia?

Firma od naprawy słuchawki domofonu w bloku

2021-07-09 Wygoda
Niestety mój domofon coś ostatnio zawodzi. A dokładnie słuchawka. W ogóle nie słychać przez nią, jak ktoś mówi. Głos jest naprawdę bardzo cichy, prawie zupełnie niesłyszalny. Czy da się coś z tym zrobić, czy trzeba kupić nowe urządzenie?

Dzielnice Białegostoku, w których możesz zamówić elektryka

 1. Centrum
 2. Białostoczek
 3. Sienkiewicza
 4. Bojary
 5. Piaski
 6. Przydworcowe
 7. Młodych
 8. Antoniuk
 9. Słoneczny Stok
 10. Wygoda
 11. Piasta I
 12. Piasta II
 13. Wysoki Stoczek
 14. Dziesięciny I
 15. Dziesięciny II
 16. Zawady
 17. Skorupy
 18. Mickiewicza
 19. Dojlidy
 20. Bema
 21. Kawaleryjskie
 22. Nowe Miasto
 23. Zielone Wzgórza
 24. Starosielce
 25. Jaroszówka
 26. Leśna Dolina
 27. Bacieczki
 28. Dojlidy Górne

Instalacje elektryczne potrafią często w sposób zupełnie niespodziewany ulec awarii. W takich chwilach, na pewno zależy Ci na jak najszybszym pozbyciu się problemu. Doskonale wiemy, że nie każdy musi znać się na elektryce, dlatego współpracujący z nami elektrycy poradzą sobie z każdą usterką. Usługi elektryczne na najwyższym poziomie są prowadzone przez nich z ogromną starannością oraz zaangażowaniem. Zaufaj doskonale przygotowanym do swojej pracy wykonawcom, którym zlecisz zarówno pomiary elektryczne, jak i inne czynności związane z dbałością o Twoje przyłącze elektryczne. Na Naprawek.pl znajdziesz tylko najlepszych elektryków z Białegostoku, którym zaufały już tysiące klientów. To właśnie bezpośrednio z nimi ustalisz cenę usunięcia awarii oraz najdogodniejszy dla Ciebie termin. Chcąc ułatwić Ci wybór, na naszej stronie internetowej znajdziesz również opisy odpowiedzialnych za świadczenie usług serwisów. Jak one powstają? Systematycznie przeprowadzamy z losowo wybranymi klientami telefoniczne badanie ich satysfakcji z zakończonych właśnie napraw.

Białystok to bardzo interesujące miasto, a wykwalifikowani technicy, dostępni przez Naprawek.pl dotrą w każdy jego rejon. Antoniuk, Centrum, Dojlidy oraz wszystkie inne dzielnice nie zostaną pozostawione same sobie w razie jakichkolwiek elektrycznych perturbacji. Jednym z piękniejszych i bardziej charakterystycznych zabytków Białegostoku jest z pewnością Pałac Branickich. Ta majestatyczna i bogato zdobiona budowla powstała pod koniec XVII, jest to jedna z najlepiej zachowanych rezydencji magnackich. Jeden rzut oka wystarczy, by się przekonać, dlaczego ten budynek jest nazywany „Wersalem Podlasia”. Odwołując się do najlepszych tradycji architektonicznych swej epoki, do dzisiaj można znaleźć tam ślady jego świetnie zachowanej barokowej rzeźby oraz zdobień. Nie tylko ze względu na swój wygląd rezydencja była określana mianem „Wersalu Podlasia”. W pałacu wyprawiany bardzo huczne, ciągnące się tygodniami przyjęcia i uroczystości. Stosowano tam nowatorskie rozwiązania technologiczne, jeśli chodzi o system pompowania wody w przepięknych ogrodach, a także wzbogacano uczty różnymi kulinarnymi ciekawostkami, o których mówiono później przez długi czas w towarzystwie. Wystarczy tu wspomnieć, chociażby o czterech okrętach, które wyładowane po brzegi konfiturami, pływały w kryształowym kanale pełnym tokaju.

Do dziś ten wspaniały budynek jest odnawiany i udostępniany zwiedzającym, a bogate żyrandole niegdyś zasilane światłem świec, dziś rozświetlają bogate sale przy pomocy prądu elektrycznego. Praca współpracujących z Naprawek.pl specjalistów to nieustanna walka z rozmaitymi usterkami, w dziedzinie interwencji elektrycznych. Pasuje z pewnością do nich określenie „złota rączka”. Mimo tego, że żaden z nich nie sprawdzi się jako elektryk samochodowy, to w każdej innej elektrycznej sprawie możesz na nich z pewnością polegać. Nie odkładaj ważnych napraw na później i skontaktuj się jak najszybciej z Naprawek.pl.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502