Montaż Mebli

Twoja lokalizacja

Montaż mebli nie zawsze jest zadaniem prostym, zwłaszcza jeśli ilość elementów do złożenia jest duża, a instrukcja mało czytelna, dlatego warto powierzyć go specjaliście. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można jednych z najlepszych na rynku fachowców od montażu mebli, którzy doskonale poradzą sobie z każdym powierzonym zadaniem. Ci rzetelni fachowcy posiadają odpowiednie narzędzia i dokładnie wiedzą, co zrobić, by prawidłowo zamontować meble. To specjaliści wykonujący działania z należytą precyzją, zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i w cenach dostosowanych do budżetu Klienta.

Zakres montażu mebli

  • Montaż mebli z paczki
  • Montaż szafy
  • Montaż mebli kuchennych
  • Montaż mebli biurowych
  • Osadzenie sprzętów w zabudowie
  • Demontaż mebli i utylizacja

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa montaż mebli?

Montaż mebli trwa zazwyczaj od kilku godzin do kilku dni, w zależności od stopnia trudności składanych elementów (montaż mebli kuchennych zwykle wymaga większych nakładów pracy). Zwykle jednak usługa ta jest realizowania w trakcie jednej wizyty specjalisty.

Jakie usługi świadczy monter mebli?

Monter mebli świadczy usługi z zakresu montażu i skręcania mebli kuchennych, mebli biurowych, pokojowych, szaf i innych elementów wyposażenia domowego. Meble zazwyczaj dostarczane są w paczkach, dlatego warto zdecydować się na zamówienie profesjonalnego serwisu składającego meble.

Jaki jest koszt montażu mebli?

Standardowe stawki za montaż mebli wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za godzinę pracy. Minimalny koszt usługi to zwykle od stu do kilkuset złotych za jeden montaż, zależny również od tego, jakie konkretnie meble chce złożyć klient.

Czy monter zajmuje się również instalacją mebli kuchennych?

Specjaliści zapewniają kompleksową usługę montażu mebli kuchennych. W tym celu sprawdzają kompletność oraz wymiary wszystkich elementów, a następnie przystępują do instalacji mebli zgodnie z projektem bądź załączoną instrukcją.

Jakie informacje warto przekazać specjaliście?

Przed przystąpieniem do usługi warto przekazać specjaliście informacje na temat elementów konstrukcyjnych danych mebli. W tym celu fachowiec będzie w stanie określić, ile osób będzie potrzebnych do połączenia wszystkich elementów w zestaw.

Najpopularniejsze miasta
Zobacz również inne usługi
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502